gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İdo Tatlıses -Kaç Kere Şarkı Sözleri

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

ido tatlıses kaç kere,ido tatlıses kaç kere şarkı sözü,ido tatlıses 2015 kaç kere sözleri
    indir.jpg

Yeni albümü ile başarılı bir çıkışa imza atan İdo Tatlıses "Sonsuz Teşekkürler" şarkısı ile uzun süredir en çok dinlenenler listesinde yer alıyor. Babasının izinden giderek başarılı bir sanatçı olmak isteyen İdo ilk albümü ile bunu başaracak gibi gözüküyor. İlk klip şarkısı olarak Sonsuz Teşekkürler'i seçen İdo şimdi de "Kaç Kere" adlı şarkısının klip çekimleri için kamera karşısına geçti.
    Yaşarken öldün mü?
    Bir kaç sokak başında yürüdün mü?
    Anlaman bize gelmez
    Mücadelen buna yetmez
    Yaşarken öldün mü?
    Bir kaç sokak başında yürüdün mü?
    Anlaman bize gelmez
    Mücadelen buna yetmez
    Kaç kere, kaç kere öldüm ateşlerde
    Yangın var bu şehirde.
    Sol yanım senin peşinde
    Kaç kere, kaç kere öldüm ateşlerde
    Yangın var bu şehirde.
    Sol yanım senin peşinde

İdo Tatlıses -Kaç Kere Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fatmagül ve Kerimin  söylediği şarkı/Al hançeri kadınım

Fatmagül ve Kerimin söylediği şarkı/Al hançeri kadınım

al hançeri kadınım sözleri fatmagül ve kerimin söylediği şarkı fatmagülün söylediği şarkı fatmagül ile kerimin al hançeri kadınım sözü al hançeri kadınım, al hançeri kadınım vur ben öleyim, fatmagül ve kerim, fatmagül ve kerim sahneleri, fatmagülün suçu ne, ege türküleri,fatmagülün sesi, fatmagül kerim türküsü,fatmagülün suçu ne türkü Kerim ve Fatmagül’ün 32. bölümde yani 28 Nisan bölmünde...
  2. şarkı sözü :)

şarkı sözü :)

Göz göze geldim şarkısının sözlerini istiyorum sizden,sağolun ..
  3. İdo, Annesi  ve Babası İbrahim Tatlıses Babalar Gününde Birlikteydi

İdo, Annesi ve Babası İbrahim Tatlıses Babalar Gününde Birlikteydi

ido tatlıses ibrahim tatlıses Sevgili melekler, geçen yıl uğradığı silahlı saldırı sonucu uzun süre tedavi olan ve iyileşme sürecinde Ayşegül Yıldız'la evlenen İbrahim Tatlıses, babalar gününde oğlu İdo ve Derya Tuna'yla birlikteydi. İbrahim Tatlıses haberleri, haberin detayları şöyle... İdo Tatlıses annesi Derya Tuna ile Etiler Home Store'da yemek yerken görüntülendi. 'Babalar Günü'...
  4. İdo Tatlıses Albüm Çıkartıyor!

İdo Tatlıses Albüm Çıkartıyor!

ido tatlıses ido tatlıses haberleri Sevgili melekler, halen Bodrum'da tatil yapan türkücü İvbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, albüm hazırlığında. Neşeli haliyle dikkat çeken İdo, "İki aysonra bebeğim oluyor, albüm çıkarıyorum" diyerek heyecanını dile getirdi. İdo, sözlerine albüm müjdesi ile başlayarak şöyle konuştu: “Çok yoğun albüm hazırlığı içerisindeyim, birkaç projem var...
  5. İdo Tatlıses 2015- Kanayan Yara Şarkı Sözleri

İdo Tatlıses 2015- Kanayan Yara Şarkı Sözleri

ido tatlıses kanayan yara,ido tatlıses kanayan yara sözleri,ido tatlıses single kanayan yara şarkı sözleri Bir hatam var seni sevdim Hiç şüphem yok onu seçtim Gidenlerin hatırına ben de yaktım sigara Hayırlısı olsun ikimiz için veda Sende kalsın resimler Yak mumları bir gün döner Gidenlerin hatırına ben de yaktım sigara Hayırlısı olsun ikimiz için veda Yapma sorarlarsa söyle adımı onlara...

Sayfayı Paylaş