gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

idrar yolları için hangi bölüme gidilir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar idrar yolları ile ilgili tedavi olmak için hastanenin hangi bölümüne gitmek gerekiyor yazarsanız sevinirim

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    İdrar yolu enfeksiyonu için Üroloji (Bevliye) doktoruna gidilir.

idrar yolları için hangi bölüme gidilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

kronik idrar yolları enfeksiyonu için kür var mı ?

Kızlar yaklaşık 1 senedir bu hastalıkla mücadele ediyorum. Baş edemiyorum da ilaçları kullanıyorum ama yeniden çıkıyor. Acaba bu hastalık için bitkisel bir tedavi var mı ? Bana yardımı olur musunuz lütfen. Kür istiyorum ve nasıl kullanıldığını. Saygılar.
  2. İdrar Yolu Enfeksiyonu İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi

İdrar Yolu Enfeksiyonu İçin Bitkisel Tedavi Yöntemi

Bitkisel İdrar Yolu Enfeksiyonu Bitkisel Tedavisi İdrar Yolu Enfeksiyonu için Bitkisel Tedavi Yöntemi İdrar yolu enfeksiyonu geçirmekte olan meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için uygulayabilecekleri bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsetmek istiyoruz sizlere melekler :) Bayanlarda sıklıkla görülen ve tedavisinde bitkisel önerilerinde bulunduğu İdrar yolu enfeksiyonu için bitkisel...
  3. Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir

Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir

Pilot Olmak İçin Hangi Bölüme Gidilir kim bu konuda bilgi sahibiyse banada bilgi versin
  4. Hormon Bozukluğuna Hangi Doktor Bakar?

Hormon Bozukluğuna Hangi Doktor Bakar?

Hormon bozukluğunun çok geniş bir anlamı vardır. Sadece kadınlar ve hamilelik ile alakalı hormonları kapsamamaktadır. Aynı zamanda bütün hormonlar ile alakalı gelişen bozuklukları da kapsar. Erkeklerde de bir takım hormonal bozukluklarına rastlanabilmektedir. Ancak hormon bozukluğu ifadesi kullanıldığı zaman, kadınlar tarafından ilk olarak adet düzeni, tüylenme ve kısırlık ile alakalı...
  5. İdrar yolu enfeksiyonu için turna yemişi tüketin !

İdrar yolu enfeksiyonu için turna yemişi tüketin !

Kadınlarda sık rastlanılan enfeksiyon türlerinden biride idrar yolu enfeksiyonudur.Bazen kendiliğinden geçebileceği gibi , bazen tedavi gerektirebiliyor.Genellikle teşhisi basit bir idrar tahlili ile yapılabiliyor.Bu hastalığın nedneleri bakterilerdir.Tedavisi antibiyotik olan idrar yolu enfeksiyonun ayrıca bitkisel tedaviside mevcuttur.İdrar yolu enfeksiyonu olanlar için turna yemişi nin...

Sayfayı Paylaş