gebe
  1. tugba y

tugba y Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ?

Konu, 'Gebelik' kısmında tugba y tarafından paylaşıldı.

mrb ben hasta olmama 5 gun kala test yaptım silik cıktı ve suan 3 gun gectı ve daha hasta olmadım sızce hamılemıyım cok merak edıyorum test te yapmıyorum hayal kırıklıgına ugrarım dıe

minikkuş bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Bence hemen bir hastaneye giderek beta hcg kan testinden gebelik durumunuza baktırmanız gerekiyor. Zira ikinci çizginiz silik çıktı ise bile bu kesin gebelik anlamını taşıyor :)

tugba y bunu beğendi.
  3. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    evet hamilelik ihtimali yüzde 90

tugba y bunu beğendi.
  4. tugba y

tugba y Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederım arkadaslar gıdıcem :D ıns vardır

5. attga

attga Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah Allah gönlüne göre versin

6. bebeğiimmm

bebeğiimmm Forum Okuru

hamilemiyimmm sizcee....

merhabalar,adetten 8 gün sonra eşimle ilişkiye girdik yataktan 1 saat kadarda kalkmadım.. zaten doktorlarda yarım saat kadar kalkmamayı öneriyorlar sizce hamile kalma olasılığım % kaç bebekte çok istiyoruz aslında...
    cevaplarınızı dört gözle bekliyorum teşekkürlerrr...

7. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    canımm herşey nasip kısmet olabilirde olmayabilirde burda sana kimse kesin bişi söyleyemez artık bi daha ki adet tarihine kadar bekleyeceksinizzz

8. nurrrr

nurrrr Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    81
    Ödül Puanları:
    0
    canım sen 1saat diyosun ben bir buçuk senedir ,2saat bacakları dikip yatıyorum söylemesi ayıp deve gibi.olmayınca olmuyo işte.nasip kısmet işi.gerisi Allah a kalmış.asi gelmek istemiyorum,ama sen yinede denemeye devam et.bak yine moralim bozuldu.deneme tahtasına döndük valla

İkinci çizgi silik çıktı hamilemiyim kızlar ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

2.çizgi silik çıktı hamilemiyimmmm?????

ikinci çizgi silik ikinci çizgi silik çıktı gebelik testi yaptım çıktı test yaptım çok arkadaşlar bugün hamilelik testi yaptım.2.çizgi silik çıktı.Hamilemiyim?inşallah öyledir.hayal kırıklığına uğramak istemiyorum.lütfen cevap yazın.
  2. 2. çizgi silik çıktı...

2. çizgi silik çıktı...

kızlar daha çok ilgi istiyorum noooluuuuurrrrr ikinci çizgi silik çıktı silik çizgi mağdurları BENDE HEPİNİZ GİBİ GEBELİK PLANLAYAN Bİ ANNE ADAYIYIM. 7 AYDIR BEBİŞ İSTİYORUZ AMA HER AY SONU HÜSRAN LA BİTTİ.... BENDE POLİKİSTİK OVER SORUNU ÇIKTI VE ADET DÜZENSİZLİĞİ VARDI.. 2 AY ÖNCE DOKTOR SÖYLEDİ...ŞİMDİ BU AY BENİM ASLINDA 14 ÜNDE REGL OLMAM GEREKİYORDU AMA OLMADIM DÜZENSİZ OLDUĞUM İÇİN...
  3. predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

predictor testte ikinci çizgi silik çıktı

öncelikle merhaba, 3 gün önce bir test yapmıştım markası predictor ikinci çizgi çok silik çıktı ancak dikkatli bakınca görünüyordu bugün tekrar yaptım test yine silik :( ama bir öncekinden daha belirgin, markası yine predictor'dü. acaba markadan kaynaklı bir şey mi? çünkü bir de days comfort diye bir markayla yaptım hiçbir şey çıkmadı. sonradan fark ettim ki days comfort'un tarihi geçmiş bir...
  4. İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

İkinci çizgim silik çıktı hamilemiyim kızlar ne olur yardım edin

Selam lar ben test yaptım bi çizgi çıktı sonra silinik çıktı hasta olmama bi hafta var sonra yüzde Yüz sonuç veren test yaptım tek ve net çıktı sizce hamile miyim acil yardım
  5. Selam kızlar  silik çizgi

Selam kızlar silik çizgi

Ben yeni üye oldum adetime 4 gün var ama yapmak istedim 2 tane test yaptım ama gebelik belirtim hiç yok ikinci çizgi 2 testede silik çıktı kafam karıştı adete kadar beklemek çok zor sizce bu teste göre ikisinide aralıklı yaptım ve akşam yaptım yarın farklı bi markada ilk idrarla yapıcam bilgilendiriseniz sevinirim ilk bebek olcak varsa eğer

Sayfayı Paylaş