ikinci çocuk isteyenkler buraya

Cevap: ikinci çocuk isteyenkler buraya

amin inşallah tüm isteyenlere inşallah
senin adet ne zaman krispi?

amin inşallah tüm isteyenlere inşallah
senin adet ne zaman krispi?
tatlı olmazmı yakışıklı kerata ilerde çok can yakar bu sana söyliyim kızların biri gider biri gelir artık
canım benim adetim 12 kasım bekliyorum heyecanla ya seninki ne zamandı

jilibonum nerdesin kuşuuuuuum valla bugün giremedim biraz rahatsızdım içimde bir sıkıntı vardıki sorma böyle kalbim nasıl küt küt atıyordu dün gecede oldu bugünde oldu tansyonum düştü gibi geldi bana sonra akşama doğru kötü bir haber aldım bir yakınımız öldü ona çok üzüldüm içimin sıkıntısını ona yordum çünkü o haberi aldıktan sonra geçti ama kadına çooook üzüldüm hiç bişey yoktu rahatsızlandı doktora gitti doktor ona kansersin dedi (allahım evlerden uzak) hemde çoook ilerlemiş uyuyan cinsdenmiş belirtisiz yani sonra kadını ameliyata aldılar ama öldü doktor iç organları işlevlerini yerine getiremez noktaya gelmiş yaşaması çok zordu zaten demiş daha 30 yaşında ve 3 çocuğu vardı en küçüğüde daha bir yaşındaydı düşüne biliyormusunuz yaaa
(allah) cümlemizi kötü hastalıklardan korusun

allah rahmet eylesin çok üzüldüm allah sabır versin
benim adetim 15 kasım yakınız canım hayırlısı bakalım

ya kızlar sol kasığımda batma gibi bişey oluyo acaba hamilelik belirtisimi bilgisi olan varmı ?adetim 15 kasım daha da var bu kadar erken belirti olurmu acaba?

inşallah canım ama sanmıyorum okadar erken belirti vermez
sende benim gibisin en ufak bir şeyi hemen yorarım ben acaba olabilirmi diye kendimi dinliyorum anlıycan

Geri