gebe
  1. sehersu

sehersu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var?

Konu, 'Anne-Cocuk Sağlığı' kısmında sehersu tarafından paylaşıldı.

iki ay oldu doğum yapalı ikinci kez adet oldum bi sorunmu var

2. sehersu

sehersu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. sehersu

sehersu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasım ayının 7 disinde adet oldum bu gün 26 sı ve ben yine adet oldum neden böyle oldu daha öncede doğum yaptım onda böyle olmamıştı

ikinci kez adet oldum bi sorun mu var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi sorum var bakarmısınız

bi sorum var bakarmısınız

melekler bnm bi sorunum var doğum kilolarımı üstümden atamadığım gibi daha da fazla aldım ve çok şikayetçiyim artık :18: her yolu denediysem veremedim üstüne kilo bile aldım bugünlerde ise önceden de duyduğum herbalife die bi ürün duydum tamamen bitkisel ve çok faydalı diolar nerdeyse yeme içime bunlan beslen kadar yani bnde hmn netten bi arştırma yaptım olumlu sonuçalr alanlar olduğu kadar...
  2. bi sorum var cvblarmısınız

bi sorum var cvblarmısınız

arkadaşlar benim sorum zayıflamakla ilgili bazı kişiler var çevremde az yiyolar her bi öğünde 2 lokma alıp kalkıyolar dal gibiler bunu uygulayanlar varsa işin sırrını anlatabilirmi
  3. Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Yeşim Salkım İkinci Kez Anne Oldu

Allah analı babalı büyütsün darısı tüm isteyenlerin başına diyorum ve haberin ayrıntılarına geçiyorum melekler... Ünlü şarkıcı Yeşim Salkım, 20 yıl aradan sonra ikinci kez anne oldu. Oyuncu Hakan Eratik ile evli olan Salkım, dün Amerikan Hastanesinde 3 kilo 530 gr ağırlığında bir kız bebek dünyaya getirdi. Sezaryenle doğum yapan Yeşim Salkın, kızına Ada ismini koydu. Anne ve bebeğin...
  4. Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu !

Mustafa Sandal İkinci Kez Baba Oldu !

mustafa sandal emina mustafa sandal baba oldu mustafa sandal haberleri Mustafa Sandal dün ikinci kez baba oldu melekler :) Dün saat 12:00 'deikinci kez baba olan Mustafa Sandal, eşi ve bebeğinin sağlık durumlarının çok iyi olduğunu belirtti. Ünlü sanatçıyı kutluyor ve haberin detaylarına geçiyoruz.. Ünlü çift Mustafa Sandal ile Emina Sandal'ın ikinci bebekleri dün 12:00'da dünyaya...
  5. Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

Irmak Ünal İkinci Kez Anne Oldu!

ırmak ünal, cihan ünalın kızı, ırmak ünalın bebeği Sevgili melekler, ünlü tiyatro, dizi ve sinema sanatçısı Cihan Ünal'ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Irmak Ünal ikinci kez anne oldu. Bir erkek bebek dünyaya getiren Irmak Ünal'ın Emre Karabacak ile olan bu evliliğinden Kayla isminde bir de kızları bulunuyor. Irmak Ünal güzel haberi Twitter sayfasına yazdığı "Vadi Karabacak, oğlum bugün...

Sayfayı Paylaş