gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ilaçlarla düşük yaplabiliyor mu farlutalın etkisi nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ilaç dozunu yükselterek kullanmak etkili olur mu

ilaçlarla düşük yaplabiliyor mu farlutalın etkisi nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Korku Tedavisinde İlaçların Etkisi

Korku Tedavisinde İlaçların Etkisi

Korkuların tedavisinde ilaçlar ilk bir haftada düzelme sağlıyor Toplumun yüzde 25-30'unun fobisi olduğunu belirten uzmanlar, hayatı kâbusa çevirebilen bu korkuları yenmenin mümkün olduğunu söylüyor. Doktor kontrolünde ilaç kullanımı ve bilişsel davranışçı terapi ile kaygı yaratan durumla başa çıkmanın yolları öğretiliyor, gevşeme teknikleri ile tedaviye destek sağlanıyor İstanbul Tıp...
  2. Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

Antidepresan ilaçları düşük nedeni!

düşük ilacı düşük ilaçları antidepresan kullanırken hamile kalmak Antidepresan kullanan anne adaylarını bekleyen düşük tehlikesi! Gebeliğin ilk aylarında antidepresan ilaçlarının çok sakıncalı hatta bebeğin düşmesine bile neden olduğunu açıklayan uzmanların konuyla ilgili yapmış olduğu bu çok önemli açıklamalar için detaylara geçiyorum Antidepresanların, hamilelerde özellikle ilk 3 aylık...
  3. Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

Stroop Etkisi Nedir Biliyor musunuz?

stroop etkisi renk testi nedir ne demektir işlevi nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Psikoloji biliminde bir çok psikolojik test uygulanır melekler.Bunlardan biri olan stroop etkisi, John Ridley Stroop'un 1935 yılında geliştirdiği bir bilişsel kontrol testidir. Bu testte anlatılan renklerin adlarının aynı renkte kalemlerle yazıldığında okunmasının kolay,farklı renkte yazıldığında...
  4. Hamilelikte İlişki Düşüğe Neden Olur Mu?

Hamilelikte İlişki Düşüğe Neden Olur Mu?

gebelikte ilişki düşüğe neden olurmu,hamileyken birliktelik düşüğe neden olurmu,hamileyken ilişkiye girilirmi,gebelikte ilişki sakıncalımı,hamilelikte birliktelik hakkında bilgiler Gebelikte cinsel ilişki oldukça az konuşulan bir konudur. Bunun sebebi, kültürel eğilimin annelik ve cinsellik arasında arasında bağlantı kurmama yönünde olmasıdır. Genellikle cinsel ilişkiye girmenin bebeğe...
  5. CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

CYTOTEC KULLANDIM (DÜŞÜK İLACI)

Degerli arkadaşlar cytotec isimli düşük ilacını kullandım ve çok olumlu oldu bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlara öneririm. Ben 0506 154 21 82 telfon numarasından ilaca ulaştım herkeze kullanmanızı öneririm. Ben bu ilacı kullandıktan sonra hiç bir sıkıntı yaşamadım. Bende korkmuştum ama hiç korkmaya gerek yokmuş saygılar.

Sayfayı Paylaş