gebe
  1. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

ilgiç kabile ve yöntemleri:D

Konu, 'İlginç Haberler' kısmında SaBıR MeLeĞi tarafından paylaşıldı.

papuay[1].jpg Papua Yeni Gine’nin iki kabilesi 10 yıldır savaşmamak için akıl almaz bir yola başvuruyor. Papua Yeni Gine’nin dağlık bölgelerinde yaşayan iki kabilenin 10 yıldır bu yana savaşmamak için akıl almaz bir yola başvurduğu ortaya çıktı.

Goroka Dağı’nda yaşayan Agibu ve Amosa köylerindeki kabilelerin kadınları, savaş yaşanmaması için 10 yıldır doğan erkek çocuklarının hepsini öldürdü.

Agibu köyünden Rona Luke, “Kabileler arasındaki savaş 20 yıldır devam ediyordu. Doğan erkek çocuklar büyüdüklerinde savaşçı oluyordu. Kadınlar karşılıklı erkek çocukları öldürmeye karar verdi. Bu zamana kadar kaç çocuğun öldürüldüğünü bilmiyorum ama çok korkunç ve kabul edilemez bir şeydi. Ancak mutluluğumuz için bunu yapmak zorundaydık” dedi.

Ancak savaş yaşanmaması için yapılan bu uygulama her iki tarafta da erkek nüfusunu bitirme noktasına getirdi. Şimdi iki kabile arasında kurulan barış komitesi sayesinde bu uygulamaya son verildi.

2. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ohaaaaaaaaaaaaaaaaaa diyorum başkada bişi demiyorum la biz bi yerlerimizi yırtıyoz bebemiz olsun diye bu gerilerde bebelerini öldürüyo yarebbim yaaaaaaaaa:bebiss:

3. cnshu

cnshu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tövbe yarabbim kafanıza taş yağıcak ya

ilgiç kabile ve yöntemleri:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temizlik ve bakım yöntemleri

Temizlik ve bakım yöntemleri

Temizlik ve bakım yöntemleri Tarkett Sommer PVC zemin kaplama malzemesi ve temizlik sistemi, temizlik işlerini büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda, büyük miktarda su tasarrufu sağlamakta ve kimyasal temizleyici kullanımını %80 azaltmaktadır. Deterjan kullanımındaki azalma, daha temiz bir çevre için ne kadar bilinçli çalışıldığının bir örneğidir. Ancak, çevre konusundaki...
  2. Hipnoz Ve Hipnoz Yöntemleri

Hipnoz Ve Hipnoz Yöntemleri

hipnoz yöntemleri Hipnoz, yapay hareketlerle meydana getirilen bir ruh halidir. Başlıca karakteri, sadece, bu hal sırasında arzu edilen herhangi bir telkinin yerine getirilmesidir. Bu fikir yavaş yavaş hazırlanıp ortaya çıkmıştır. Dupau, Durand (de Gros), Joly gibi araştırıcılar, deneklerin uykudaki görünen irade azlığını, taklit ve baş eğmeyi ve kendilerinde oluşturulmuş fikirlere göre...
  3. Halka Arz ve Yöntemleri

Halka Arz ve Yöntemleri

Halka arz nasıl olur sorusundan önce neden şirketlerin halka arz ettiklerini anlamak yerinde olacaktır. Şirketlerin faaliyetlerini yürütebilmesi için kaynaklara ihtiyacı vardır. Bu kaynaklar yabancı kaynak (borç yoluyla elde edilen kaynak) veya özkaynak (ortaklardan sermaye yoluyla veya faaliyetler sonucu kar yoluyla sağlanan) olabilir. İki kaynak türününde şirkete bir maliyeti vardır. Bu...
  4. kabile

kabile

hz.muhammedin kabilesi
  5. İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İşte Meleklerim Değişik Ve de İlgiç Tasarımlar....

İlginç Tasarımlar İlginç Tasarım Resimleri Bu resimlere baktıktan sonra insanoğlu çok icatçı ve değişimi seven ama bazende boş şeylere kafasını yoran olarak yorumluyorum kendimce Yani biraz daha akılcı şeylere kafasını yorsa insanlar daha büyük icatlar çıkacağına eminim ben.....İşte bana ilginç geldi bir o kadarda iyi fikirler de var yani..... Tuvaletini yapan köpek şeklinde tasarlanan bu...

Sayfayı Paylaş