gebe
  1. zeynep35

zeynep35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

ilgili kişiler cevap bekliyorum

Konu, 'Gebelik' kısmında zeynep35 tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben ekim ayının 29 unda regl gördüm normalde 21 gün aralıklı oluyor ama kasimin 22 sinde oldum ve 5 günlük regl bu ay 2.5 gün sürdü. Regl öncesi ve sonrası bel kasık ağrısı devam ediyor göğüslerimde ağrı değil ama karıncalanma hissi oluyor. Acaba test yapmak için bir sonraki ayimi bekleyeyim sonuçları tam net olması için ne kadar daha beklemeliyim. Allahım ne olur oğluma bir kardes verrrr

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle umarım Rabbim Oğluşunuza yeni bir kardeş nasip eder. Şimdi sorunuzu inceledim. Siz bu ay regl olmuşsunuz. 2,5 gün sürdü diyorsunuz. Yerleşme kanaması şüphesi ve kafanızdaki tüm sorulardan kurtulmak adına bir test yaptırmanızı tavsiye ediyorum size.

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Merhaba adet miktarındaki değişim gebelikle sonuçlanabilceği gibi,rahim kaynaklı bir sorundan da ötürü olmuş olabilir.Acabalardan kurtulmak adına ;yanılma payı olmayan net bilgi veren HCG testini yaptırmanızı öneriyorum(MENSİN 3 GÜN SÜRMESİ NORMAL BİR DURUMDUR.DÖNGÜ VE MENS MİKTARINDA DEĞİŞİM OLABİLİR.TEST SONUCUNA GÖRE JİNEKOLOJİK MUAYENEDEN GEÇMENİZİ ÖNERİYORUM)

SadmiN bunu beğendi.
ilgili kişiler cevap bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

ünlü kişilerden güzel cevaplar!!!

doğum günü mesajlarına verilen cevaplar doğum günü mesajlarına güzel cevaplar mesajına verilecek cevap kutlamalarına verilecek Sokrat ölüme mahkum edildiğinde, eşi: - Haksız yere öldürülüyorsun, diye ağlamaya başlayınca, Sokrat: - Ne yani, birde haklı yere mi öldürülseydim! Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yaşayışı ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta...
  2. Cevaplarınızı bekliyorum!

Cevaplarınızı bekliyorum!

Selam kızlar, ben hamile kalmak istiyorum yeni başlıyoruz denemelere. Bi an önce olsun istiyorum galiba :) sabırsız biriyimdir. Yumurtlama dönemime daha çok var. Adetim çarşamba günü olacak adet olana dek hamile kalma ihtimalim çok mu düşük ya da adet öncesi haftada hamile kalan meleklerimiz oldu mu? yardım ederseniz sevinirim.:utan:
  3. Acele cevap bekliyoruz

Acele cevap bekliyoruz

biz resimdeki balık pulu olan şalın açıklamalı yapılışını istiyoruz nasıl başlandığının resmini bize gösterirmisiniz şimdiden teşekkür ederiz bekliyoruz
  4. Of hemen cevap bekliyoruz

Of hemen cevap bekliyoruz

Balık pulunun başı nasıl yapılıyor daha detaylı bilgi istiyoruz
  5. Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir cevap bekliyorum!

Başbakanın Görevleri nedir Madde Madde yazarsanız çok daha iyi olur arkadaşlar, bilgiler için şimdiden sağolun varolun.

Sayfayı Paylaş