gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

Ilişkiniz aşk mı yoksa alışkanlık mı ?

Konu, 'Testler' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

aşk mı alışkanlık mı testi alışkanlık aşk
    İlişkiniz aşk mı yoksa alışkanlık mı?
    Birlikte olduğunuz ya da ayrıldığınız sevgilinizle aranızdaki ilişki acaba bir alışkanlıktan ibaret olabilir mi? Belki yaşadığınızın aşk olduğunu düşünüp kendinizi kandırıyorsunuzdur. Bu sorunun cevabını bulabilmek için aşk testimize başlayabilirsiniz, tıkla...

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Heyatınızın aşkını bulduğunuza inanıyorsunuz. Sizin her anınız heyecan ve tutku dolu. Alışkanlığa dönmesi gibi bir durum asla söz konusu dahi olamaz. Herşeyi akışına bırakıp sevgilinizle yaşadığınız anların tadını çıkartın. Çünkü siz gerçekten birbiriniz için yaratılmışsınız.
    ayy bu cıktııı ...bunu biliyordum zatennn oyy :asigim::asigim:

3. berennaz

berennaz Forum Okuru

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aşk işte alışkanlık olsaydı eğer zamanla soğuma olurdu :)

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    "İlişkiniz aşk mı yoksa alışkanlık mı?" testinin sonucu: Heyatınızın aşkını bulduğunuza inanıyorsunuz. Sizin her anınız heyecan ve tutku dolu. Alışkanlığa dönmesi gibi bir durum asla söz konusu dahi olamaz. Herşeyi akışına bırakıp sevgilinizle yaşadığınız anların tadını çıkartın. Çünkü siz gerçekten birbiriniz için yaratılmışsınız.

gamzem çook şükürr ya aşığımm aşık :deli:

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Heyatınızın aşkını bulduğunuza inanıyorsunuz. Sizin her anınız heyecan ve tutku dolu. Alışkanlığa dönmesi gibi bir durum asla söz konusu dahi olamaz. Herşeyi akışına bırakıp sevgilinizle yaşadığınız anların tadını çıkartın. Çünkü siz gerçekten birbiriniz için yaratılmışsınız

:D ohyandan zaten biliyordum hehe

Ilişkiniz aşk mı yoksa alışkanlık mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

sizce ilk aşk mı yoksa son aşk mı unutulmaz?

unutulmaz nickler ilk aşk mı son aşk mı ilk aşkmı son aşkmı bayanlar yorumları alayım:cheer2:
  2. Aşk Mı? / Mantık Mı?

Aşk Mı? / Mantık Mı?

aşkmı mantıkmı aşk mı mantık mı mantık aşk testi mantıkmı aşkmı eski ilişkini sırf o seni çok sevioyo sana tapıyo diye devam ettiriyosan,( gerçi sen de seviyosun insan olarak..çok düşünüyosun..emek veriyosun) ama aşkla yaklaşmıyosan, onunla buluştuğunda heyecanlanmıyor, güzel gözükmeye çaba sarfetmiyosan o da sana biblo bebekmiş gibi davranıyosa, senin her istediğini yapıp sana aşıksa ama...
  3. arkadaşın mı aşkın mı?

arkadaşın mı aşkın mı?

canım melişler geçen gün bi film izledim ordan aklıma geldi..tek seçenek var ya herşeyi paylaştığın yeri geldiğinde omzunda ağladığın arkadaşın mı? yada belkide bir ömür mutlu yaşayacağın sevdiğin erkek mi??
  4. Aşk mı Para mı

Aşk mı Para mı

Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)
  5. arkadaş mı aşk mı ?

arkadaş mı aşk mı ?

üç yıllık bir sınıf arkadaşım var adı zeki.aramız çok iyiydi bir keresinde bi kafede buluştuk benim yanınmda bi kız arkadaşım onun yanında iki erkek arkadaşı daha vardı.onun arkadaşlarından birini tanımıyordum orada tanıştık konuşmaya başladık sonrasında arkadaşı bana çıkma teklif etti kabul ettim.en yakın arkadaşım olan zeki bi tepki vermedi .sonrasında biz sevgilimle tartışıp ayrıldık .zeki...

Sayfayı Paylaş