gebe
  1. sevil45

sevil45 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ilk gece

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında sevil45 tarafından paylaşıldı.

arkadaslar öncelikle böyle bir site acıldıgı için cok tesekkür ederim,sizlerle burada sorunumu paylasmak istedim,ben daha 1 ay bile olmadı evleneli ve görücü usulu evlendim ve inanın cinsel ilişki konusunda hiç bişey bilmiyorum bana bu konuda yardımcı olabilecek arkadaslar lütfen yazsın.özel mailde atabilirler sümdiden tesekkürler

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Sitede bir tane paylaşımınız yok, bizim işimiz gücümüz yok sizin cinsel problemlerinizlemi uğraşalım. Doktora gidin kardeşim doktora, aramızda doktor yok.
    İkinci keredir sizi banlıyorum, insanları pm ile rahatsız etmeyin demiştim dimi size.

ilk gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. kabirde ilk gece

kabirde ilk gece

ölen kişinin ilk gecesi kabirde ilk gece video mezarda gece video kabirde videosu ölünün gecesi çok zengin bir adam ölür ve çocuklari babalarina kabirde ne sorulacagini merak ederler. içlerinden bi tanesi bir fikirde bulunur. - Bir adam kiralayalim babamla beraber kabre koyalim ve ertesi sabah adami çikartip gece olup bitenleri bize anlatmasini isteyelim der. Diger kardeslerde bu fikre sicak...
  3. Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar?

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar?

Kabirde ilk gece ve 40ına kadar geçen sürede neler Yaşar? cevaplariniz için şimdiden teşekkürler.
  4. dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde nerededir kızlar sorumun cevabını biliyorsanız bir adım öne çıkın ve cevabı yazın:)
  5. Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde gece aydınlatılan dünyada ki ilk cadde Dünya üzerinde gece ışıklarla aydınlatılan ilk caddednin neresi olduğunu biliyor musunuz melekler ? Sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz :) Antakyada HEROD caddesi dunyanın aydinlatilan ilk caddesidir. Dünyada meşalelerle aydınlatılan ilk sütunlu cadde olan HEROD CADDESİ (KURTULUŞ CADDESİ) Antakya’dadır.

Sayfayı Paylaş