gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İlköğretim Haftasına Özel En Güzel Şiirler Bu Sayfamızda

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

En Güzel İlköğretim Haftası Şiirler İlköğretim Haftası İle ilgili En Güzel Şiirler

İlköğretim Haftası İle İlgili En Özel Şiirler konumuzda birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşmıştık sevgili melekler :) Çocuklarınızın okulun ilk haftası kutlanacak İlköğretim Haftası kutlamalarında okuyabileceği şiirler listesine bir yenisini ekliyor ve İlköğretim Haftasına Özel En Güzel Şiirler başlığı altında sizlere sunuyoruz...:)

İLKÖĞRETİM HAFTASI

İlköğretim haftasını
    Kutlayalım hep birlikte.
    Çalışmanın arkasını
    Bırakmayalım derslikte.

Çalışırsak kazanırız,
    Bilgilerle bezeniriz.
    Kenetlenmiş bir toplumsak
    Sağlam olur düzenimiz.

Bakın açıldı okullar
    Cıvıl cıvıl bütün yollar.
    Yarınını düşünenler
    Çocuğunu okuturlar.

OKULUMUZ

Her yerden daha güzel
    Bizim için burası,
    Okul, sevgili okul,
    Neşe, bilgi yuvası.

Güzel kitaplar burada,
    Bir çok arkadaş burada,
    İnsan nasıl sevinmez,
    Böyle yerde okur da ?

Senin çatın altında
    Girmez kötü duygular,
    Bilgi giren yerlerde
    Kalmaz artık kaygılar.

Her yerden daha güzel
    Bizim için burası,
    Okul, sevgili okul
    Neşe, bilgi yuvası !

SINIFTA

Sınıf kendi evimiz,
    Tertemiz tutmalıyız.
    Çamurlanmasın yerler,
    Sonra bize ne derler.

Açık kalsın pencere,
    Kağıt atmayın yere,
    Ya öğretmen girerse,
    Ne ayıp size derse ?

Tahtayı kirletmeyin,
    Duvarı pisletmeyin,
    Herkes bizi kıskansın,
    Üçüncü sınıf sansın.

Çocuklar uslu durun,
    Rahat rahat oturun,
    Kimse sevmez haşarı
    Kavgacı çocukları!…

İlköğretim Haftasına Özel En Güzel Şiirler Bu Sayfamızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk şiirleri en güzel

Atatürk şiirleri en güzel

En Güzel Atatürk Şiirleri kısa Atatürk Şiirleri En Güzel MUSTAFA KEMAL Mustafa Kemal'i gördüm düşümde, Daha, diyordu. Uğruna şehit olasım geldi hemen Sabaha, diyordu. Al bir kalpak giymişti al, Al bir ata binmişti, al, Zafer ırak mı ? dedim, Aha, diyordu. Fazıl Hüsnü DAĞLARCA ATATÜRK Düşmanların elinden Bizi kurtaran sensin. Bu toprağı yeniden Özenle kuran sensin. Ünümüzü dünyaya...
  2. İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

İlköğretim Haftası İle İlgili Çok Güzel Şiirler

2012 İlköğretim Haftası Şiirleri İlköğretim Haftası İle İlgili Şiirler Sevgili melekler, şurda okulların açılmasına fazla bir zaman kalmadı. İlköğretim okullarında bildiğiniz üzere okulların ilk haftası ilköğretim haftası olarak kutlanır. O hafta içinde haftanın anlam ve önemini belirten konuşlmalar yapılır, şiirler okunur. Biz de o hafta içinde şiir okumak isteyen minik meleklerimiz...
  3. Bu Haftanın En Güzel Facebook Cuma Mesajları Buyrun

Bu Haftanın En Güzel Facebook Cuma Mesajları Buyrun

Cuma Mesajları Paylaş Facebook Facebook Cuma Mesajları Paylaş Sevgili melekler, geçen hafta en son paylaştığımız hadislerle cuma mesajları konumuzun ardından bu haftanın ilk Cuma Mesajları Paylaş Facebook konusuyla karşınızdayız. Sevdiklerinizle paylaşmanız için buyrun... Huzur ve güven içinde yenen kuru bir ekmek,endişe içinde yenen baldan daha tatldırNamus içinde yaşanan bir...
  4. İlköğretim Haftasını Konu Alan Uzun Şiirler

İlköğretim Haftasını Konu Alan Uzun Şiirler

İlköğretim Haftası Şiirleri Uzun İlköğretim Haftası İle İlgili Uzun Şiirleri Okulların açılmasıyla birlikte ilk hafta ilköğretim haftası olarak kutlanacak melekler :) Bu haftada çocuklarınıza okulda ki törenlerde okutabileceğiniz İlköğretim Haftası İle İlgili Uzun Şiirleri bu sayfada sizlerle paylaşıyoruz.... OKULUMUZ Her yerden daha güzel Bizim için burası, Okul, sevgili okul,...
  5. Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları Bu Sayfamızda

Sevdiklerinize En Güzel Cuma Mesajları Bu Sayfamızda

Bu konu sevdiklerinize en güzel cuma mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, cuma günlerinin anlamı ve önemini anlatan, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştiren, dargınların barışmasına sebep, dostların arkadaşların birbirlerine iyi dileklerini yollamasına vesile olan en güzel cuma mesajları ile sizlerleyiz... Lailahe illallah üç muradim var, biri...

Sayfayı Paylaş