gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

İlköğretim öğrencilerinden müzik albümü

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kayseri Özel Atlas İlköğretim Okulu Öğrencilerinden Oluşan Bir Grup, 12 Anonim Parçanın Yer Aldığı Bir Türk Halk Müziği Albümü Çıkardılar.

Kayseri Özel Atlas İlköğretim Okulu öğrencilerinden oluşan bir grup, 12 anonim parçanın yer aldığı bir Türk Halk Müziği albümü çıkardılar. İlköğretim 3, 4 ve 5'inci sınıf öğrencilerinden oluşan 30 kişilik grup yaptıkları 3 aylık bir çalışma sonucu çıkardıkları albümü basına tanıtıldı. Açıklamalarda bulunan Okul Müdürü Fevzi Efe, yıl boyunca bir çok etkinliklere imza attıklarını söyledi. Öğrencilerin akademik anlamda kendilerini yetiştirmelerinin yanı sıra sanatsal alanda da önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden Efe, "Öğrencilerimiz,Türkiye'de hiç yapılmayan bir Türk Halk Müziği albümü çıkardılar. 'Bu çalışmamızın temel sebebi, öğrencilerimize gerçek manada kültürümüzü ve müziğimizi sevdirmek ve tanıtmak temel amacımız. İnanıyorum bu çalışmamız gelecekteki çalışmalarımızın başlangıcı olacaktır'' şeklinde konuştu.
    Öğrencilerin çıkardığı albümde ise tambura, bağlama, kaval, ney, zurna ve davul gibi enstrümanların kullanıldığı belirtildi.

İlköğretim öğrencilerinden müzik albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilköğretim okulunda öğrencilere dayak cep telefonuyla görüntülendi

ilköğretim okulunda öğrencilere dayak cep telefonuyla görüntülendi

Edirne’de bir ilköğretim okulundaki öğretmen dayağı cep telefonuyla kare kare görüntülendi. Edirne Milli Eğitim Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlattı. Edirne'de İsmail Güner İlköğretim Okulu 5/C sınıfı öğretmeni 37 yaşındaki Selda Karaman'ın öğrencilerini dövdüğü ileri sürüldü. Öğrenciler cep telefonuyla sınıfta öğretmen dayağını görüntülerken, Milli Eğitim Müdürlüğü soruşturma...
  2. Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

Yeni Rakı Fasıl müzikleri albüm tanıtım

rakı müzikleri fasıl müzikleri yeni rakı raki müziği rakinin müziği CD_I 01. Enginde Yavaş Yavaş 02. Dilşad Olacak Diye 03. Ne Günah Etse Açılmaz 04. Senede Bir Gün 05. Yeşil Gözlerinden Muhabbet Kaptım 06. Elveda Meyhaneci 07. Yıldızlı Semalar 08. Agora Meyhanesi 09 .Bu Akşam Bütün Meyhanelerini Dolaştım İstanbul'un 10. Seni Ben Ellerin Osun Diye Mi Sevdim 11. Elbet...
  3. Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

sertap erener türk sanat müziği sertap erener, yeni albüm, türk sanat müziği, yeni albümü, albüm haberleri Türk Pop'unun başarılı isimlerinden biri olan Sertap Erener, Türk Sanat Müziği albümü yapacakmış Melek'ler. Türk Sanat Müziği seven biri olarak, Sertap'ın bu konuda da başarılı olacağına inanıyorum:) İşte o haberin devamı Melek'lerim:) Pop müziğin ünlü sesi Sertab Erener, sanat...
  4. Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Ya sonra film müzikleri albümü 2011-(Soundtrack)

Yönetmenliğini Özcan Deniz'in yaptığı başrollerinde Özcan Deniz ve Deniz Çakır'ın oynadığı Ya Sonra filminin müziklerinin yer aldığı albümün tanıtımına geçiyorum kızlar... Poll Production etiketiyle yayınlanan ‘Ya Sonra’ filminin Soundtrack albümünde Sezen Aksu Özcan Deniz Mozart Pachelbel ve Yasemin Mori şarkıları yer alıyor. Ünlü sanatçı Özcan Deniz’in senaryosunu yazıp yönettiği ‘Ya...
  5. Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde!

Müslüm Gürses'in Veda Albümü Müzik Marketlerde!

bu konu Müslüm Gürses'in son albümü veda haberine yer vermektedir. Bir süre önce sanat dünyasından bir yıldız gibi kayan Baba lakaplı Müslüm Gürses'in ölümünden sonra ki ilk albümü olan Veda, müzik marketler de yerini aldı. Yeni albümü Veda'ya çok büyük ilgili gösteren hayranları, Müslüm Gürses'in ölümünden sonra bile albümünü almak için müzik marketlerine akın etti. Haber ile ilgili detay...

Sayfayı Paylaş