gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

bu kürü yapıp fayda görenler lütfen yazsınlar çok ihtiyacım var

2. bal böceğim

bal böceğim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ben kullandım 2 ay peş peşe ama bi sonuç alamadım ama yinede belli olmaz yumurtlama sorunu olanlarda etkili olduğu söyleniyor

3. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    ben 21 gün kullandın şimdi 7 günlük aradayım ilk başlarda sadece incir yaptım adetin 10. gününden sonra içine havuç attım ayın 30 .da ikinci 21 güne başlıcam bu sefer hep havuçlu yapim diyorumgaranti olsun diye çatlatmak için yani.

incir kürü uygulayıp hamile kalan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kolay hamile kalabilmek için incir kürü

kolay hamile kalabilmek için incir kürü

incir kürü incir kürü nasıl uygulanır kürünün faydaları kürünün faydalari hamilelikte incirin faydaları Kuru incir Özellikleri: Kan yapıcı ● Yumurta çatlatıcı ● Kolay hamile kalma Yumurta çatlatıcı ve kolay hamile kalma Yarım litre kaynamakta olan klorsuz suya onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ediniz ve yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız. Yirmi dakika tamamlandıktan sonra...
  2. Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

Hamile kalmak isteyenler için kuru incir kürü

hamile incir kürü incir kürü ile hamile kaldım yumurtlama için hamilelik için kalmak kuru Hamile kalmak için bitkisel yöntemler arıyorsanız sizlere Saraçoğlu'nun tavsiye etmiş olduğu kuru incir kürünün formülünü veriyorum Uzmanlar, yeterli sayıda yumurtlama yapamadığı için hamile kalamayan hanımların uygulayacakları bitkisel kürlerle hamilelik için yeterli yumurta sayısına erişebileceklerini...
  3. incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??

incir kürü kullanıpta faydasını gören varmı??

incir kürü ile hamile kalan varmı incir kürü kullananlar küründen fayda görenler incirle hamile kalanlar arkadaşlar 5 aydır bebiş istiyoruz olmuyordu..artık bende bu ay doktor kontrolüne kara verdim.yaptırdığımız tahlillerde LH yüksek çıktı.galiba yumurtlama problemim varmış.doktor bu ayda boş geçsin gelecek ay tahlili tekrarlayalım,yine yüksek çıkarsa ilaç tedavisine başlarız dedi..:uhu:...
  4. Çift rahimle hamile kalan varmı?

Çift rahimle hamile kalan varmı?

Anne karnındayken dişi fetusta rahim, iki küçük tüpten oluşmaya başlar. Fetus büyüdükçe bu tüpler birleşerek büyük, içi boş bir organı yani rahmi meydana getirirler. Bazen bu tüpler tam olarak birleşmezler ve her biri ayrı bir boşluk oluştururlar. Bu durumda çift rahimden bahsedilir. Çift rahimde, genelde her birinin ayrı rahim ağzı olur. Bazı çift rahimli kadınların vajinaları da çift olur...
  5. Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürüyle hamile kalan varmı?

Soğan kürü ile hamile kalanlar bu kür sayesinde yumurta sayılarını arttırdıkları için hamile kalabilmektedirler. Yumurta sayıları yetersiz olan ve yumurtalıklarında kist bulunan kadınlar hamile kalmada sorun yaşamaktadırlar. Kadınlara yaklaşık olarak on iki adet döneminde hamile kalamadıkları takdirde, bu yöntemi on beş gün süreyle uygulamalarını tavsiye ederiz. Eğer kadınlar 35 yaş...

Sayfayı Paylaş