gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Indirimden aldığım çizmelerim

Konu, 'Moda Güncel' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

indirimdeki çizmeler Kızlar indirimden bir çizme aldım..Malum her yer indirimde..İnsan almadan duramıyor fiyatlar cazip..Rahat ve kullanışlı...Bakalım beğenecek misiniz?

Pazartesiden beri giyiyorum.Normalde yüksek topukla çok rahat edemem..Ama bu çok hafif...Fiyatı da 50 lira...:)
    Siz de indirimleri kaçırmayın derim...Çok beklemeyin numaraları kalmayabilir..:D

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Güle güle kullan canım ayağında paralansın :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan pelinsu çok şık ama ....işte ben topuklu giyemeyenlerdenim sadace beğeniyorum:tik:

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bende topuklu beğenip ama giyemeyenlerdenim...Çizmeler çok şık canım Güle Güle kullan ayağında paralansın...

5. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan canım güzelmiş

6. temmuz

temmuz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günlerde kullan canım

7. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    güle güle kullan pelincim bende topuklu ayakkabı sevmem

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Her sene topuklu çizmeleri çıkartıp kış bitiminde geri kaldırıyorum giymeden:D Anca yürümeyeceğim ve özel zamanlarda kullanıyorum çünkü topuklu giyinemiyorum açıkçası spor giyindiğim için geneldede çizmede düz tabanları tercih ediyorum.Ama çizmen çok hoş ve şık hayırlı olsun cnm:)

Indirimden aldığım çizmelerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  2. Aldığım nefessin

Aldığım nefessin

nefessin Tek istediğim ; Ilık meltem olup bahar kokan saçlarına düşmek, yüreginde yanmış bir soluk olup dudaklarından toprağa süzülmek. . . " Bir tebessüm kadar güzel, Nefesim kadar değerlisin. . . " Karanlıkların içinden yüreğine sesleniyorum yine..Bir avuçlarımda yıldızlar, bir yanımda münzevi çığlıklar. Hasretin yanıyor kirpiklerimde.Sensizlikte yüreğim, bir yanı tutturulmuş...
  3. Yeni aldıklarım

Yeni aldıklarım

Dün arkadaşımla sırf rahat diye aldığım çizmeler ve uyumlu olması için aldığım çanta.Çantayı acilen ve başka aynı renkte bulmakta zorluk olduğu için beğenerek almadım ama uygun oldu:D Vizon rengi imiş ve ilginç bir renk kolay bulumadım.
  4. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.
  5. ßeLeN'den Çizmeler.

ßeLeN'den Çizmeler.

çizme modelleri çizme çizmeler bayan bayan modelleri Kışlık bayan çizme modelleri gün geçtikçe daha çok değişiyor ve dahada mükemmel değişik çizme modelleri üretiliyor melişler ,aynı zamanda ise hanımlara da tercih şansı artıyor. 2011-2012 yeni sezon tren ayakkabı koleksiyonundan, çok şık bayan çizme modellerinden gönlünüzce tercih yapabileceğiniz bayan çizme çeşitleini sizler için seçtik...

Sayfayı Paylaş