gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internet olmadan tv izleme programı var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

internet olmadan tv izleme programı var mı? bence mutlaka vardır yani umarım vardır

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İnternet olmadan tv izleme programı benim bildiğim kadarıyla yok ama dediğim gibi emin değilim teknoloji ilerledi kim bilir :)

internet olmadan tv izleme programı var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Telsim Hatta Tv İzleme

Telsim Hatta Tv İzleme

Telsim Hattı olanlar İçin Bedava TelevizyoN İzleme... RealOne Programı Olan telefonlar içindir. MMS yazıp 7070 e Gönderin. İki tane yapılandırma mesajı gelecek. Mesajın içinde sağlıyıcı Telsim_MMS yazan mesajı kaydedin. Diğerini KAYDETMEDEN SİLİN. video yazıp 7070 e gönderin. Gelen mesaj ilk defa telefizyon izleyene kadar mesaj kutusunda dursun. Açmanıza gerek yok. Sonra Menü den realone...
  2. Yatmadan önce TV izleme

Yatmadan önce TV izleme

Yatmadan önce televizyon izlemeyin. Uzmanlar nedenini açıklıyor. Japonya’da yapılan bir araştırmaya göre; yatmadan önce bilgisayar ve televizyon karşısında fazla vakit geçirenler, bunu yapmayanlarla aynı uzunlukta uyusalar bile kendilerini daha yorgun ve daha az uyumuş hissediyor. Herkes kadar uyuyor ancak sabahları uykunuzu alamadığınızı düşünüyorsanız, sorun yatmadan önce yaptıklarınızdan...
  3. internet olmadan televizyon izleme proğramı var mı

internet olmadan televizyon izleme proğramı var mı

Kızlar internet olmadan tv izleyebiliyor musunuz böyle bir proğram var mı ?
  4. hamile olma durumu var mıdır?

hamile olma durumu var mıdır?

merhaba arkadaşlar. adetim 10 gün gecikti ve ben iki gün aralıklarla 3 tane idrar testi yaptım. bugunde yaptım hepsınde negatıf cıktı. tek çizgi. dun hastanede de idrar yapıldı negatif çıktı hamile belirtileri yok, mide bulantısı kusma gıbı sadece karın ağrısı, kasık ağrısı var. hamile olma gibi bir durum varmıdır? 10 gun adet gecikmesinde idrarda belli olmazmı? teşekkürler.
  5. Android Telefonlar İçin TvGo Tv İzleme Uygulaması

Android Telefonlar İçin TvGo Tv İzleme Uygulaması

Android Telefonlar İçin Televizyon Programı Android Telefonlar İçin Tv İzleme Programı Android telefonlar içlerinde pek çok uygulamayı barındıran son derece akıllı telefonlar melekler. Biz de forumumuzda sık sık android telefonların kullanımı ve indirilebilecek uygulamalar hakkında sizlere bilgiler vermeye devam ediyoruz. Bu sayfamızda da Android Telefonlar İçin Tv İzleme Programı...

Sayfayı Paylaş