gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iphone 4sE kendim format atabilirmiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Iphone 4sE cep telefonum var ve format atmak istiyorum.Bunu kendim halledebilirmiyim servise gitmeden ve nasıl? Teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    İphone 4S'e format atmanın en kolay yolu ayarları sıfırlamaktır. Bunun için:
    Telefonunuzun Ayarlar bölümüne girin.

Buradan genel sekmesine tıklayın.

Ardından ayarları sıfırla bölümünü seçin.

Tüm içerikleri ve Ayarları Sil seçeneğini seçtikten sonra tamam deyin.

Telefonunuz böylece fabrika ayarlarına geri yüklenmiş olacaktır.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki bu işlemleri yaparken şarjınızın tam olarak dolu olup olmadığına dikkat ediniz. Şarjınız az ise bu işlemlere başlamayın lütfen. Yarım kalırsa telefonununuzun açılmama ihtimali de var bilginiz olsun.

iphone 4sE kendim format atabilirmiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kene

kene

rüyada kene ısırması Kene Aşağılık ve düşük karakterli düşmana, başkasının sırtından geçinen geçinen asalak kimseye delalet eder.Kötü niyetli, ortalığı karıştıran, fit sokan ahbaptır.Rüyada kene görmek, arsiz, haysiyetsiz, yapiskan insanlarla yorumlanir. Kene hain, hasis bir düsmanla da yorumlanir. Rüyasinda kene toplayip attigini gören, malini yemek isteyen birini yanindan uzaklastirir. Bir...
  2. FormaT Atınca Smileyleriniz Gitmesin !!!

FormaT Atınca Smileyleriniz Gitmesin !!!

telefona format atınca ne olur Format attıktan sonra msn e yüklediğiniz tüm ifadeler gider ! Eger smileylerin kaybolmasını istemiyorsanız çözümü aşağıda yapmanız gereken Windows Xp İçin: windowsun yüklü olduğu c ye gidin veya d Document and setting içindeki administrator’a (veya kendi adınıza) girin application data ( bu klasor gizlidir araçlar > klasor seçenekleri > görünüm...
  3. Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcellden Vodafonea Ödemeli Atabilirmiyim?

Turkcell kullanıyorum ve Vodafone kullanna arkadaşıma TL olmadığı için ödemeli atmak istiyorum.Böyle birşey yapabilirmiyim acaba?
  4. iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

iphone 4sE nasıl müzik yükleyebilirim

Merhaba, yurtdışından bir iphone 4sE hediye geldi bana ve kullanmayı henüz bilmiyorum.Acaba buna nasıl müzik yükleyebilirim?
  5. 63 00  format

63 00 format

telefona format atamadım lutfen yardımcıı olunnnn

Sayfayı Paylaş