gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İphone'da şarkı silme

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İphone'da şarkı silme İphonedan şarkı nasıl silinir lütfen bilenler varsa banada bilgi versin yardım etsin.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İphone'da şarkı silme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme

İphone'da gelen aramayı reddetme nasıl oluyor yeni bir İphone aldım ve kullanmayıda bilmiyorum :S
  2. İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak

İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak

İphone'da şarkıyı zil sesi yapmak için ne yapmam lazım nasıl zil sesi olur şarkı İphone'da?
  3. İPhone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır

İPhone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır

İphone'da Şarkıyı Zil Sesi Yapılışı İphone'da Şarkıyı Zil Sesi Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda İphone’da şarkıyı zil sesi nasıl yapacağımızı bilmeyenler adına ve bilenler içinde hatırlama adına güncelliyoruz ve ayrıca tabi ki öğreniyoruz. İphone’da Şarkıyı Zil Sesi Yapmak için öncelikle iTunes'i acıyoruz,Müsic'e tıklıyoruz, Müsic listesinden zilsesi yapmak...
  4. İphone'da yedek alma

İphone'da yedek alma

İphone'da yedek alma nasıl oluyor lütfen yardım edin bana arkadaşlarım.
  5. İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme

İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme

iphone'dan facebook mesajlarını silme,iphone'dan face mesajları nasıl silinir,facebook sohbet mesajları nasıl silinir,iphone da facebook mesajları silme İphone telefonunuz ile facebook a giriş yapıyorsunuz ve sildim sandığınız mesajları mı görüyorsunuz ? İphone kullanıcıları facebook mesajlarını kalıcı olarak kökten nasıl silebileceğinizi siz Sohbet penceresinin sağ üst kısmındaki işlemler...

Sayfayı Paylaş