gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme

Konu, 'Teknik Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

iphone'dan facebook mesajlarını silme,iphone'dan face mesajları nasıl silinir,facebook sohbet mesajları nasıl silinir,iphone da facebook mesajları silme İphone-6.jpeg
    İphone telefonunuz ile facebook a giriş yapıyorsunuz ve sildim sandığınız mesajları mı görüyorsunuz ?
    İphone kullanıcıları facebook mesajlarını kalıcı olarak kökten nasıl silebileceğinizi siz
    Sohbet penceresinin sağ üst kısmındaki işlemler menüsünden Tüm Konuşmayı Gör seçeneğini tıklıyoruz.
    Konuşmanın üst kısmındaki işlemler menüsünden Mesajları Sil seçeneğini tıklıyoruz.
    Silmek istediğiniz kişisel mesajları işaretleyin ve sayfanın alt kısmındaki Seçilenleri Sil’e tıklayın veya konuşmanın tamamını silmek için Tümünü Sil’e tıklayın.
    Şimdi tamamen iphone telefonunuzdan facebook mesajlarınız silinmiş olacak .

İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebookta mesajları silme resimli

facebookta mesajları silme resimli

facebookta mesajları silme resimli- facebookta mesajlar nasıl siliniyor lütfen bu konuda bana yardım edin arkadaşlar.
  2. Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme - Selam arkadaşlar ben Facebook Eski Gönderileri Silmek istiyorum nasıl yapacağım?
  3. İphone'da şarkı silme

İphone'da şarkı silme

İphone'da şarkı silme İphonedan şarkı nasıl silinir lütfen bilenler varsa banada bilgi versin yardım etsin.
  4. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  5. Facebooku Silme Linki istiyorum

Facebooku Silme Linki istiyorum

merhaba arkadaşlar ben facebook sayfamı kapatmak istiyorum ve bu yüzden de sizden Facebooku Silme Linki paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş