gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ipten örülmüş bolero modeli

Konu, 'Bolero Modelleri' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: ipten örülmüş bolero modeli
    çokk güzeel şeker bana yapsana ondan ben bi yolunu bulur alırım senden:D:D:D
    paylaşım için saol

ipten örülmüş bolero modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri

Sakallı İpten Bolero Modelleri de ekleyin lütfen tamam yaz geliyor ama ben Sakallı İpten Bolero örmeyi düşünüyorum.
  2. Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Halı Modelleri

Sakallı İpten Halı Örnekleri Sakallı İpten Halı Modelleri Önce kazaklar, atkı ve bereler derken sakallı ip le örülmüş battaniyeler ve klozet takımları da hayatımıza girdi melekler :) Maharetli hanımlar el emeği göz nuru bu modellere şimdi de halılar eklendi melekler . Aşağıda birbirinden şık sakallı ipten halı modellerini paylaşıyoruz.. :)
  3. Simli İple Örülmüş Bolero Modelleri

Simli İple Örülmüş Bolero Modelleri

Simli İpten Bolero Simli İpten Bolero Örnekleri Havalar düzelmeye başlamışken tam da ince el örgüsü bolero giymenin zamanı melekler :) Şöyle şıkır şıkır simli ipten bolero örmeye ne dersiniz ? Örneğim yok demeyin, buyrun size simli ipten bolero modelleri :tik:
  4. Simli İple Örülmüş Süveter Modelleri

Simli İple Örülmüş Süveter Modelleri

Simli İpten Süveter Simli İpten Süveter Modelleri El örgüsünden hoşlanan meleklerimiz için, hem vakitlerini değerlendirebilecekleri hem de tam bu mevsime uygun olarak kullanabilecekleri, simli iple örülmüş süveter modellerini paylaşıyoruz :)
  5. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş