gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

irem derici 2014, irem derici kalbimin tek sahibine, kalbimin tek sahibine şarkısının sözleri
    Sevgili melekler, şarkıcı İrem Derici ilk olarak 14 Şubat'ta konuk olduğu Beyaz Show'da okuduğu "Kalbimin Tek Sahibine" adlı şarkısıyla sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. Söz ve müziği Hüseyin Boncuk'a, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait olan parçanın çok beğenilmesi üzerine, dinleyicilerden gelen ısrarları kıramayarak stüdyoya girip şarkısını hazırladı. GNL etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunulan "Kalbimin Tek Sahibine" şarkısının söz lerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz...

irem-derici.jpg

Dualar eder insan
    Mutlu bir ömür için
    Sen varsan her yer huzur
    Huzurla yanar içim

Çok Şükür bin şükür
    seni bana verene
    yazmasın tek günümü sensiz kadere
    ellerimiz bir ellerimiz bir
    vedalar denizler engeldir sevene

bu sarkı kalbimin tek sahibine
    ömürlük yarima
    gönül eşime
    bahar sensin bana gülüşün cennet
    melekler nur saçmış aşkın yüzüne.

İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü

İrem Derici 22 ocakta söylediği şarkı haykıracak nefesim kalmasa bile O Ses Türkiye İrem Derici 22 Ocak O ses Türkiye İrem Derici Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile şarkı sözü Benim en sevdiğim şarkılardan biridir Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile... Bu şarkıyı 22 Ocak gecesi O Ses Türkiye yarışmacılarından olan İrem Derici'den dinledik ve beğendik. Hal böyle olunca, istedik ki bu günzel şarkının...
  2. O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü

İrem Derici 12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici 12 şubatta söylediği şarkı Masal O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkı sözü 12 Şubat'ta O Ses türkiye yarışmasında İrem Derici'nin seslendirdiğİ Masal adlı şarkının sözlerini bu sayfamızda şarkıyı ve İrem Derici'yi seven tüm arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz Melek'ler:) Zor olanı seviyor İnsan her defa Gerçeği bende Sahtesi dilde gizli Kalbe...
  3. İrem Derici "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" Şarkısı Sözleri

İrem Derici "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" Şarkısı Sözleri

irem derici, düşler ülkesinin gelgit akıllısı, düşler ülkesinin gelgit akıllısı sözleri Sevgili melekler, söz ve müziğini Sezen Aksu'nun yaptığı ve benim son zamanlarda (Beyza adminim sayesinde) sık sık dinlediğim Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Solist Oses Türkiye'den de hatırlayacağınız İrem Derici.. Gittin mi sahiden...
  4. Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

irem derici haberleri, irem derici, irem derici nişanlısı Sevgili melekler, son zamanda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı İrem Derici nişanlandı. Bir süredir beraber olduğu Rıza Esendemir ile evlilik yolunda adım atan Derici nişan fotosunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Esendemir, nişan sonrası çekilen fotoğrafı Instagram'da yayınlarken, altına da "Maşallah diyin. Gözü...
  5. İrem Derici Yılbaşı Programı 2015

İrem Derici Yılbaşı Programı 2015

irem derici nerde sahne alacak, irem derici yılbaşı konseri 2015, irem derici konser bileti fiyatları, irem derici yılbaşında nerede, irem derici konseri bilgileri 2014 yılına damgasını vuran sanatçılardan biri olan İrem Derici yeniyılı sahnede karşılayacak olan ünlülerin arasın da yer alıyor. İrem Derici yılbaşın da muhteşem bir konser ile sevenleriyle birlikte olacak. İrem Derici yılbaşında...

Sayfayı Paylaş