gebe
  1. sevgi59

sevgi59 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iş arıyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında sevgi59 tarafından paylaşıldı.

iş iş iş yardımcı olun meleklerim

2. ucuzcubocek

ucuzcubocek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
iş arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca arıyorum............

koca arıyorum............

slm ben mesure nufüsta 38 yazıyo ama inanmayın 28 yasında bakımlı cekici biraz utangac ama fıstık gibiyim kendime uygun bir koca aramaktayım hiç özellik istemiyorum beni alsın yeter beni görmek iştiyorsan takip et........................................................................................... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ....
  2. Koca arıyorum.... !!!

Koca arıyorum.... !!!

koca arıyorum koca ariyorum 20 yaşında bir bayanım. Çok çekingenim. O yüzden bu yola başvurdum.Birçok sosyal aktiviteye katılmak istiyorum artık. Dünyayı tanıyıp her yeri görmek istiyorum ve bu amaçla koca arıyorum. Çok iyi yemek yaparım, çok hamaratımdır elimden her iş gelir.Müzik dinlemeyi,kitap okumayı çok severim.........Futboldan hoşlanıyorum... Beraber maç izleriz, mısır yeriz..Her...
  3. Süper denilebilecek güzellikte şal modeli arıyorsanız işte tam burada

Süper denilebilecek güzellikte şal modeli arıyorsanız işte tam burada

bütün şal modelleri bütün şal örnekleri süper modelleri genç kız burda Melek hanımlara yakışacak,onları sıcacık tutup,şık gösterecek çeşit çeşit,birbirinden güzel,kibar ve süper şal modeli bütün hanımlar ve genç kızlar için burada. Bu süper modellere bir göz atın bakalım hanımlar:)
  4. seni arıyorum

seni arıyorum

bu şehrin yalnızlığım bütün sokaklarına sinmiş sensizliğin köşe başındayım avuçlarımda kırık dökük pişmanlıklar avuntusuz çıkmazlara doğru yürüyorum bütün umutsuzluğuma inat seni arıyorum....... dudaklarımda bildiğin o ıslık sokak lambalarına sığınıyorum hafiften bir yağmur ağlıyor benimle...
  5. hakkımı arıyorum

hakkımı arıyorum

sayın avukatım.ben 12 yıllık evliyim.çocuğum yok.eşimle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdik.daha doğrusu o istedi bende kabul ettim.biz davamızı açtık.fakat daha ilk mahkeme günüm bile gelmeden eşim 17 yaşında bir kızla kaçtı.kendisi 37 yaşında.ben annemin yanında yaşıyorum. hiç bi mal varlığım yok.bu yetmezmiş gibi içgüveyi olarak aldığımız ailemin evini ödenmemiş bir çok borçla bıraktı...

Sayfayı Paylaş