gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ışık yılı ne ölçüsüdür

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ışık yılı ne ölçüsüdür? Merhaba millet ışık yılı ne ölçüsüdür bu konuda kesinlikle acilen cevap bekliyorum :S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba Arkadaşım...
    Işık Yılı : Uzaklık Ölçüsüdür :)

ışık yılı ne ölçüsüdür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 13 Işık Yılı Uzunluğunda Kuyruk

13 Işık Yılı Uzunluğunda Kuyruk

Uzayın derinliklerinde görüntülenen bir yıldız bilim adamlarını şaşırttı NASA’nın GALEX telekopu tarafından uzayın derinliklerinde görüntülenen bir yıldız 13 ışık yolu uzunluğundaki kuyruğuyla bilim adamlarını şaşırttı. NASA’nın 2003 yılında başlayan ultraviole projesi çerçevesinde yürütülen çalışmalarda GATEX telekopunun elde ettiği bu görüntüyle bir yıldızın ilk kez kuyruğuyla...
  2. Güneş Işığı Neden Hapşırtır?

Güneş Işığı Neden Hapşırtır?

güneş ışığı, neden hapşırtır, sebepleri, nedenleri, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tam hapşıracak gibi olurken bir anda gidiverir hapşırığımız.Böyle, hapşırığın gideceği durumlarda ışığa ya da güneşe bakmak hapşırığı geri getirir.İlmi açıklamasını bilmiyordum,aşağıda ki yazıyı okuyunca anladım..Buyrun.. Hapşırmanın temel fonksiyonu bellidir....
  3. Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir?

Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir?

Kızlar Evlilikten önce görüşmenin ölçüsü nedir? Bu konuda öneri ve bilgi istiyorum sizlerden.
  4. Dinimize göre yas tutmanın ölçüsü nedir?

Dinimize göre yas tutmanın ölçüsü nedir?

İslamiyet kötüleme ve yas tutma dini değildir. Yas tutmanın caiz olduğunu gösteren hiçbir âyet ve hadis yoktur. Aksine yasaklandığı bildirildi. 10 Muharremde kendilerine eziyet etmek haramdır. Yas tutmanın müslümanlıkla hiç ilgisi yoktur. Dinimizde, yas tutmak günah olduğundan, vefat eden veya şehit olan mübarek zatların hiç biri için matem tutmak caiz olmaz. Ölü için sessiz ağlamak caizdir....

Sayfayı Paylaş