gebe
  1. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28

istanbul anadoluyakasinda umut tüp bebek ve eurofertil hakkında bilgisi olan varmı?

Konu, 'Tüp Bebek Merkezleri' kısmında tusemmm tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar ben umut tup bebek ve eurofertil polikliniginde kararsiz kaldim olumlu yada olupsuz yasadiklariniz varsa benimle paylasirsaniz sevinirim.

BEYZA21 bunu beğendi.
istanbul anadoluyakasinda umut tüp bebek ve eurofertil hakkında bilgisi olan varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. HodobaX Zayıflama Kapsülü Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

HodobaX Zayıflama Kapsülü Hakkında Bilgisi Olan Varmı?

Merhaba arkadaşlar zayıflamayı kafaya taktım,(edit ecelin) (edit Sibel HodobaX) : ))) diye bir ürün çıktı bilgisi kullanan faydasını gören hakkında bilgi sahibi olan lütfen paylaşsın. HodobaX Resmi İnternet Sitesi buradan takip edebilirsiniz.
  2. yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı?????

kızlar yumurtlama testleri hakkında bilgisi olan varmı? baybstar die bi markanın testleri varmış.yumurtlama gününüzü tayin ediyormuş..idrardan ve tükürükten yapılıyormuş.24-48 saat öncesinde yumurtlama zamanınızın geldiğini gösteriormuş..
  3. Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Masaj yatakları hakkında bilgisi olan varmı

Melekler benim omurilikte düzleşme var ve doktor bana fizik tedavi önerdi bizim evin yanındada masaj yatakları var uzak doğudan gelen taşlarla tedavi ediyolar bende orda tedaviye başlamak istiyorum bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum
  4. zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

zirkonyum diş hakkında bilgisi olan varmı?

Dişlerimi yaptıracağım ve bir arkadaşım zirkonyum önerdi. Bilemiyorum, elbette dişçime de danışacağım ama bilen varsa yazarsa sevinirim, ön bilgi olarak..
  5. epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgisi olan yaptıran varmı

epiderm lazer hakkında bilgi edirnmek istiyorum aranızda bununla ilgisi bilgisi ve yaptıran varsa memnun kalıp kalmadığı hakkında yorumlarda bulunabilirmi

Sayfayı Paylaş