gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Mischa Anne Marsden Barton hayatı ve fotoları

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Mischa Anne Marsden Barton Kimdir Kısaca Mischa Anne Marsden Barton hayatı
    Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda yabancı ünlüler arasında son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken melez güzel Mischa Anne Marsden Barton biyografi bilgileri ve hayatıyla ilgili kısa bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca Mischa Anne Marsden Barton resimleri de sunuyoruz:)

Mischa Anne Marsden Barton 24 Ocak 1986 tarihinde Londra'da dünyaya gelmiştir. Aslen yarı İngiliz ve İrlanda asıllıdır. Ama ABD vatandaşlığına geçmiştir. Yale Universitesi Drama Bölümü'nde okudu. İlk olarak TV’de, 1996 yılında All My Children isimli dizide oynadı. New York'ta yaşayan Barton birçok dizi ve filmde rol aldı. En iyi bilinen rolü The O.C. dizisinde canlandırdığı Marissa Cooper karakteridir.

Mischa Anne Marsden Barton Fotoğrafları

İşte Mischa Anne Marsden Barton hayatı ve fotoları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadınlar ve İş Hayatı

Kadınlar ve İş Hayatı

ünlü iş kadınları kadın ve iş hayatı cumhuriyet öncesi dönemde hayatında olmayan türk kadınlarının bugün çalıştıkları meslekler cumhuriyet öncesi döneminde hayatında olmayan türk kadınlarının bugün çalıştıkları meslekler İşi bırakmak kadının tercihi Türkiye''de iyi eğitim almış kadın sayısının az olması şirketlerdeki beyaz yakalı kadın çalışanın da az olmasında kuşkusuz etkili. Ama yapılan...
  2. Koç burcu ve iş hayatı

Koç burcu ve iş hayatı

Koç burcu insanı ile iş ortaklığına başlamadan önce, bu kişiyi çok iyi anlamanız gerekmektedir. Önder olarak yaratılmışlardır, dolayısıyla istekleri çok fazladır. İş ortaklığınızın başlaması ile birlikte, sorumlulukları üstlenmek isteyecektir. Başlangıçta sizi kendisi ile eşit haklara sahip bir ortak olarak kabul edecek, ancak tek başına kararlar vermekte güçlük çektiği zamanlarda bile size...
  3. anne karnında bebek fotoları

anne karnında bebek fotoları

4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  4. Hayranları için Ekin Türkmen Hayatı ve fotoları

Hayranları için Ekin Türkmen Hayatı ve fotoları

Ekin Türkmen Resimleri Ekin Türkmen Hayatı Ekranların aranan ve başarılı oyuncularından biri olan Ekin Türkmen'in hayranları için bu sayfamızda Bir Kadın Tanıdım dizisi gibi bir çok dizide rol alan Ekin Türkmen biyografi bilgilerini sunuyor ve bunun yanı sıra bir de Ekin Türkmen resimleri de paylaşıyoruz Melek'ler. Ekin Türkmen Hayatı Ekin Türkmen 22 Ağustos 1984 İzmirde dünyaya...
  5. Mischa Anne Marsden Barton Kimdir, Resimleri var mı?

Mischa Anne Marsden Barton Kimdir, Resimleri var mı?

Merhaba arkadaşlar ben geçenlerde bir film izledim orda bir kadın vardı çok beğendim adı da Mischa Anne Marsden Barton'du acaba aranızda Mischa Anne Marsden Barton Kimdir bilen var mı biyografisini yazsın bana ha birde resimleride unutmayın:)

Sayfayı Paylaş