gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

İşte Öyleyim...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Sorma bana sensizliği...sorma bana sessizliği... Anlatamam kii...Yaşamadın ki sen ...anlayamazsın ki...

Seni görmediğim günler bir çakır diken büyüyor göz

bebeklerimde

Bir çocuk ağlaması başlıyor, kulaklarımda uzun

uzun

Ellerim bir yerlere yapışıyor, kurtaramıyorum

Ya ayaklarım, o benim zavallı ayaklarım

Öyle şaşkın, öyle kararsız, öyle çaresiz ki

Seni görmediğim günler

Karanlıktayım, katran gecelerdeyim

Cehennem misali bir yerdeyim

Bir demir nasıl paslanır, bir elma nasıl çürürse

İşte öyleyim...

*Gizemli Kıs* bunu beğendi.
  2. *Gizemli Kıs*

*Gizemli Kıs* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    265
    Ödül Puanları:
    0
    Bnde böyleyim noldu yani :haha:

KeLeBeK's bunu beğendi.
İşte Öyleyim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - İşte Öyle Birşey

Yaşar - İşte Öyle Birşey

Hani bir yağmur yağar da bazen Hani gök gürler ya arkasından Hani şimşekler çakar peşinden İşte öyle birşey Seni düşündüm dün akşam yine Sonsuz bir umut doldu içime Birde kendimi düşündüm sonra Bir garip duygu çöktü omzuma Hani ıssız bir yoldan geçerken Hani bir korku duyar da insan Hani bir şarkı söyler içinden İşte öyle birşey Hani eski bir resme bakarken Hani yılları sayarda insan Hani...
  2. Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin...

Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin...

Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim Kaç gece yaşadım bilmiyorum Bilmiyorum Hâlâ parmaklarımın ucu Sızım sızım Gidişin Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi Bir İstanbul kaldırımında Sımsıcak Dizimdeki son dermanı götürüşündü Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime Kaç fırtına sakladım saçlarında Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim Bilmiyorum Can kırığıydı...
  3. Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin

Öyle Bir Şeydi İşte Gidişin

Her nefeste adını ciğerlerime çivilediğim Kaç gece yaşadım bilmiyorum Bilmiyorum Hâlâ parmaklarımın ucu Sızım sızım Gidişin Damarlarımdaki son damla kanın dökülmesiydi Bir İstanbul kaldırımında Sımsıcak Dizimdeki son dermanı götürüşündü Bulutlardan kaçıp geldin gecelerime Kaç fırtına sakladım saçlarında Yüzünü kaç gece dolunaya gizledim Bilmiyorum...
  4. İşte öyle bir aşk hikayesi

İşte öyle bir aşk hikayesi

Üniversiteli delikanlı, kolejli kıza bir voleybol maçında rastladı. Okul salonundaydı maç. Tribünsüz, minik bir salon. Seyircilerle oyuncular arasında sahanın çizgisi vardı sadece... O kadar yakındılar. Delikanlı bu tatlı, bu güzel, bu dünyalar şirini kızı ilk defa görüyordu takımda. Ondan hoşlandığını hissetti. Az sonra birşeyi daha hissetti. uzun zamandan beri maçı değil o güzel kızı...
  5. öyLe Bİr aşk işte...

öyLe Bİr aşk işte...

öyle bir aşk işte bazen öyle biri gelir ki hayatınıza tam da yıkılmışlığın ortasına olsa da uzak diyarlar da gözyaşlarınıza dokunacak kadar yakındır aslında dondurduğunuz hislerinize tercüman olup dokunuverir yüreğinize onunlayken konuşmalara sınır koymak zorunda değilsinizdir yanlızlığı kucaklamanın bir anlamı yoktur gelip sarıverir sevgisi tüm hücrelerinize ben diye birşey...

Sayfayı Paylaş