gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte Pelin Suade Unutamadım Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözü Pelin Suade Unutamadım Şarkısı Sözleri

Merhaba Sevgili Melek'lerim bu sayfamızda son zamanların ilgi gören popüler şarkıcılarından biri olan Pelin Suade'nin sevilen şarkılarından Unutamadım adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz. Bizden Pelin Suade unutamadım şarkısı sözleri isteyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz.

Sen kim bilir şimdi nerdesin
    Ah şimdi sen sönmüş küldesin
    Gözlerim, gözlerim kaldı ardında
    Ağlamam saklısın sen gözyaşımda

Unutamadım asla seni
    Sevgi dolu sözlerini
    Kahrederek sensizliğe
    Özlüyorum herşeyini

İşte Pelin Suade Unutamadım Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü arıyorum ben

Merhaba kızlar umarım iyisinizdir ve bu arada size keyif dolu bir pazar günü geçirmenizi diliyorum ve sizden Pelin Suade Pişmanlar Cehennemi Şarkı Sözü istiyorum. Şimdiden çok tşklr paylaşımınız için.
  2. Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba kızlar bana aranızda Pelin Suade Mutlu Ol Şarkı Sözlerini yazacak bir arkadaşım var mı acaba? lütfen Mutlu ol şarkısını bieln varsa bana sözlerini yazsın.
  3. Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözü istiyorum

Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözünü yazmanızı rica ediyorum aranızda Pelin Suade Unutamadım Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen bana yazsın
  4. Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkı Sözü lazım

Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkı Sözü lazım

Merhaba arkadaşlar aranızda Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkısını bilen var mı varsa lütfen acil tarafından bana Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkı Sözlerini yazın.
  5. İsteyenler için Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkısı Sözleri

İsteyenler için Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkısı Sözleri

Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın Şarkısı Sözleri Daha önce bir çok Pelin Suade şarkısı paylaşmıştık sizlerle. Şimdi ise yine güzel şarkıcının beğeni gören şarkılarından biri olan Sıkı Bağla Kopmasın sözleri paylaşımında bulunuyoruz ve bizden Pelin Suade Sıkı Bağla Kopmasın şarkı sözü isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Yine başım...

Sayfayı Paylaş