gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Istesende artik geri dönemezsin sen....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] antoloji.com

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Istesende artik geri dönemezsin sen....
    ellerine sağlık canım benim :)

Istesende artik geri dönemezsin sen.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Istesemde unutamadım...

Istesemde unutamadım...

Ağaç yaprakları, döker unutur Can canı mezara, koyar unutur Gece gündüz olmaz, küser unutur İstesemde seni, unutamadım Yapılan teselli, fayda sağlamaz Bulutlar döktüğü, yaşa ağlamaz Et Tırnaktan geçer, gönül dağlamaz Sevgin kalbi dağlar, unutamadım Çiçek dalda kalan, gülü kurutur Kuşlar yuvasında, yavru unutur Aşkın damarlarda, canı büyütür Ben bu ayrılığı, unutamadım...
  2. artik  istemiyorum

artik istemiyorum

vur hadi vur bikere daha vur ne anlar yarali can istersen iki vur bir zamanlar bebegimdin sevdigimdin herseyimdin en cok baglandigim inandigim ask sendin gönderdigin mesajlar meger hep yalanmis yasadigigmiz o güzel günler hepsi rüyaymis....... inanilmazdoyulmazanlatilmazkanilmaz hepsi bir anda yok oldu yok birdaha bulanmaz kac kere kostum pesinden hayirsiz yalvardim yakardim yikildim...
  3. Bunaldim artik :((

Bunaldim artik :((

bunaldim bunaldım artık Merhaba kizlar, Ben 7 yillik evliyim esimle severek evlendik. Sonra esim degisti bardi sazdi gece gezmeler icki icmeler kumar oynamalar yani ne ararsan var. Sonra beni bi cok kez aldatti tabi ona gore aldatma degildi sadece icti ve gerisini hatirlamiyor. Hatta bu olaylar yuzunden dogmamis bebegimi kaybettim. Yillar gectikce bu tabi beni dovmeyede basladi hatta en son...

Sayfayı Paylaş