gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

istiklal marşında nefes yerleri neresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Okul tatil oldu ama ben hala doğru dürüst istiklal marşını okuyamıyorum.Müzik öğretmenimiz istiklal marşında nefes yerleri olduğunu söylemişti, bana istiklal marşı nefes yerleri nereler yazabilirmisiniz :(

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

istiklal marşında nefes yerleri neresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstiklal Marşını Bilmeyen üniversteli gençler var

İstiklal Marşını Bilmeyen üniversteli gençler var

En büyük dert bu olmalı nluyo bu türklere! istiklal marşının yazarını bilmeyenler istiklal marşını bilmeyenler milli marşımızı Çok sinirleiyim meleklerim geçen bi haber izliyorum.Sinirden ağlıycaktım nerdeyse spiker yoldan geçen vatandaşlara milli marşımızı soruyo.Milli marş nedir?Hayır bilmiyorum nerden biliyim en son okulda söyledim..Evet biliyorum kem.. kümm... İnanın hiçbiri bilmedi...
  2. istiklal marşında gülmenin cezası varmı

istiklal marşında gülmenin cezası varmı

istiklal marşında gülmenin cezası varmı ? arkadaşlar geçenlerde bir hocamız marş esnasında güldü bunun bir cezası var mı
  3. Bilmeyenler İçin İstiklal Marşının Nefes Alınacak Yerlerini Öğrenelim

Bilmeyenler İçin İstiklal Marşının Nefes Alınacak Yerlerini Öğrenelim

İstiklal Marşının Nefes Yerleri İstiklal Marşının Nefes Alınacak Yerleri Okulda ilk olarak andımız ve İstiklal Marşı öğretildi hepimize melekler :) İkisini de en iyi şekilde okumaya çalışırdık. Müziğe biraz yatkın olanlar İstiklal Marşını kolayca kavrar ve her bayramda okumak için can atarlardı. Ancak müziğe yatkınlığı az olanlar nefes yerlerini kaçırır ve gerektiği gibi söyleyemezlerdi. Bu...
  4. İstiklal Marşımız Neden Yazılmıştır ?

İstiklal Marşımız Neden Yazılmıştır ?

İstiklal marşımız neden yazılmıştır, İstiklala marşımızın yazılış amacı nedir ?

Sayfayı Paylaş