gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

İtiraf ediyorum :D

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Evet benimde artık bir itirafım var.Dün Kocişe arkamı döndüğüm için hasta oldum.:D:D Öylesine hasta oldum ki öleceğimi düşünmdüm bi an dedim artık kocaşime arkamı bi daha dönmeyeceğim.Hayat bir nefes kadar.Gelip geçici onun için bende sizinle paylaşıyorum aman kocanıza arkanızı dönmeyiiz:11: yoksa benim gibi olabilirsiniz hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Hiç güleceğim yoktuhahaha bak günah işlemişsin hele Cuma akşamı bu yapılırmı :D:D Cuma akşamları kocalara sırt dönmemeli ve şefkatle yaklaşmalıyız bu sevapmış:D:D Anladın sen onu bir daha olmasınhahaha

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aman mawimm töbe ettim valla kociş diyo zaten bi daha bana arkanı dönecek misin hahaha vicdan azabı duydum yaaa hem arkamı döndüm adamcağıza hemde hastanede arkamda dolandı o kadar canım yaaa

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    :hhh: :hhh: ahhh beniimm kazazede kankimmm ahhh ne diye döndün kocişine arkanı :hhh: bak gördünmü nasılda ceza verdi mevlam sana bu da bize ders olsun barim :hhh:

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    canım asimmm hiç sorma balım yaaa neler çektiğimi bi ben bi Allah bilir kocişte şahit hahaha

İtiraf ediyorum :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum itiraf edenler

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa sevgili melekler size bişey itiraf edicem... ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün...
  2. itiraf ediyorum :D

itiraf ediyorum :D

itiraf ediyorum lisede matematik testinde soruları bile okumadan ebe abe ece baba gibi kombinasyonları kullanarak sınavın en iyi 2. notunu aldım hocam tebrik ederkende çok çalışmıştım dedim :D:D itiraf ediyorum müdürümüzün aldığı turtayı gizlice ben yedim ama ne yapayım çok canım çekti :D:D itiraf ediyorum sırf eşimin ailesi kıskansın diye onların yanında eşime dahada nazik ve güzel...
  3. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  4. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(
  5. İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

İtiraf ediyorum :D Mawi ve Titan Sizi izliyorum

Benim güzeller güzeli adminlerim mawi ve titan..Sizi her daim izlemekten yoruldum gari :D mawim telefon olmazsa görüşemiyoruz ,titan skype olmazsa olanlardan haberim yok.Bilmezmisinizki bu meraklı cadının her daim aklı sizde?Her daim profillierinize bakıp ne halt yediğinizemi bakçem heeee diyin ? Küstüm size:asi::asi::asi:Öğlen saatinin sitemlerini dinlediniz :rtfm:

Sayfayı Paylaş