gebe
  1. ceydoş

ceydoş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

itiraf ediyorum itiraf edenler

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında ceydoş tarafından paylaşıldı.

itiraf ediyorum yine itiraf ediyorum yaa
    sevgili melekler size bişey itiraf edicem...
    ben aslen manisalıyım eşimin görevi nedeniyle balıkesir avşa adasında oturuyorum baştan bunu açıklamak istemedim bi arkadaşım başka bi bayan sitesinde üyeydi oraya bayan nikiyle erkeklerin üye olduğunu söyledi bende tedirgin olduğum için böyle masum bi yalan söyledim ama artık tanıyorum siteyi bütün meleklerden çok çok çok özür dilerim:tomato::pray::pray::pray:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: itiraf ediyorum
    degettt delüü bende ne itiraf etti bu dicektim anam bumuymuş :Dbende çatladıydım meraktan :Datladım geldim hemen yaa canım benim gönüller bir olsun nolacak bu söylediğin şeyi abartmana gerek yok ki olabilir insanlık hali bizim için no problem;)ama yinede açık olup dürüst davrandığın için kutlarım seni

3. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

canım yaaa bunudertmi ettın :laugh:""birtanem ne olacakki bizseni ceydoş olarak tanıdık sevdık ""manısalı veya balıkesırlı dıye değil hepimiz
    :clapping:türkiye"liyizzz kardeşim birtanem iyiki aramızdasın bacııııım:yahoo:

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

sevgili ceydoş öncelikle göstermiş olduğun cesur hareketinden ötürü tşk eder ve seni tebrik ederim;)artı meleğimin de dediği gibi sen bizim ceydoşumuzsun nereli olduğun önemli değil rahat ol;)
    gelelim asıl meseleye sevgili melekler bizler her gelen üyeyi denetimden geçirmeden aktivasyon işlemini gerçekleştirmiyoruz bizim denetimizmizden geçmesi için iyi bayan numarası yapmalı yada ALLAH'ın verdiği cinsiyetten dönmüş olmalı ki bu durumda olanın biz zararı yok kanımca :D:Dvede diyelim ki gelen üye kötü amaçlı geldi ki bu amaç ancak birin pm yoluyla rahatsız etmektir kaldı ki başka bir amacı olamaz çünkü burası bayanlara özel ama sıradışı birşey yok amaç sadece birini yada birilerini kurban seçip rahatsız etmek olabilir ve böyle olsa bile bizler yani yöneticiler görürüz görmesek bile pm attığı user mutlaka bundan rahatsız olup dile getirecektir eee o zamanda o sözde bayan olan sahtekarın vay haline ipini çekeriz;)
    sizler rahat olun böyle şeyleri dert etmeyin biizler sizin rahat etmeniz içinçalışıyoruz sizler keyfinize bakın ;)
    SAYGILAR

5. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: itiraf ediyorum
    masumhane bi yalan sadece.keşke her yalan bukadar masum olsa

6. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yorum budur :)

itiraf ediyorum itiraf edenler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraf ediyorum!! S.Ç.A.Ç.S.

İtiraf ediyorum!! S.Ç.A.Ç.S.

Itiraflara soyundum. Evet seni gerçekten çok ama çok seviyorum. Gözlerine dalip gittigimde beni benden alip götüren masumiyetin, Saf ve kendine has güzelligin. Ask sarkilarini severek dinleten sihrin ve gözlerimin içini güldüren sevecen marifetin. Hosnutum. Hatta mutlu. Ama buruk. Ben içten ve inanabilecegin kadar hos sevebilirim seni. Su anda yakin oldugum kadar hiç sana yakin olmadim...
  2. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  3. itiraf ediyorum etsemi acep

itiraf ediyorum etsemi acep

alparslan iyiki kız degilsin yoksa beni öldürürdün ben var sana aşık oldugum için ee sende bana msn ni vermedigin için ismimi degiştirmiş yeni msn açmıştım hala bilmiyon aman ögrenme kesin beni öldüdürdün
  4. İtiraf ediyorum :D

İtiraf ediyorum :D

Evet benimde artık bir itirafım var.Dün Kocişe arkamı döndüğüm için hasta oldum.:D:D Öylesine hasta oldum ki öleceğimi düşünmdüm bi an dedim artık kocaşime arkamı bi daha dönmeyeceğim.Hayat bir nefes kadar.Gelip geçici onun için bende sizinle paylaşıyorum aman kocanıza arkanızı dönmeyiiz:11: yoksa benim gibi olabilirsiniz hahaha
  5. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(

Sayfayı Paylaş