gebe
  1. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İyİ Kİ Varsin Canim-AYIŞIĞIMA

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Beyazca tarafından paylaşıldı.

iyiki varsin askim siir iyiki varsın canım şiir varsın canım aşkım iyi ki şiirleri

İYİ Kİ VARSIN CANIM

Ben ilk defa seninle sevgiyle tanıştım
    bana ben olduğumu hatırlattın
    yeniden bir doğuş oldun hayatımda
    yeni bir renk gibi girdin aniden ruhuma
    yerleştin kalbimin ortasına

şimdi senle hayata umutla bakmayı öğreniyorum

dahada bir huzurlu oluyorum
    güvenime güven kattıkça
    kendimi buluyorum
    ve daha o kadar çok şey öğreteceksin ki bana
    bilginin zirvesinde seninle olmak
    bir ayrıcalık diyorum

biliyorum uzaktasın
    uzakları yakın etmeye devam ettiğin sürece
    sen kalbimin hep birtanesi olarak kalacaksın
    biliyorum kalbim sen artık zor olanı başaracaksın
    yakalayacağım bu başarılarda senin payın çok büyük olacak
    ve inanıyorum ki sen artık vazgeçilmezsin
    iyi ki varsın canım
    iyi ki varsın aşkım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 20 Ekim 2008
İyİ Kİ Varsin Canim-AYIŞIĞIMA konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. can der ki canâna

can der ki canâna

can der ki canâna uzakta olmak uzak olmak değildir ayrılık sadece özlem artırır anlasana! sen benden uzaktasın ben sana yakınım yanımdasın kanımdasın canımdasın geceleyin sencileyin konuşan seninle benim sözlerimdir bak işte ayak izlerin gönül topraklarımda duy işte kanat sesin hayal ufuklarımda sevmeyi bilmeyenler atalar sözü derler: "kişi ıraksa gözden uzak olur gönülden"...
  3. Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

peluş ayı cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=) Bizrr bol bol müzik çal:D
  4. İyi ki Evlenmişiniz.

İyi ki Evlenmişiniz.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. İyi Ki Doğdun Lalapo :)

İyi Ki Doğdun Lalapo :)

Önündeki yılların geçmiş yıllarını aratmaması dileğiyle doğum gününü kutluyor, gönlündeki tüm dileklerinin gerçek olmasını Allah'tan diliyorum lalapo :) İyi ki doğdun :)

Sayfayı Paylaş