gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

izmir bilir ya

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

..sevgin ölür ya, duan tutmaz ya,
    rüyan olmaz ya, bende kül oldum , yandım..

**aslı güngör**

2. roseblue07

roseblue07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: izmir bilir ya
    çok güzel ya sözler zaten harika emeğine sağlık

izmir bilir ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İzmİr

İzmİr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çeken bilir...

çeken bilir...

Ne çekiyorsun çektiklerimizi? Hiç görmedin mi kuru ekmek yiyeni? Hiç yalınayak gezmedin mi sen? Kocaman adam olmuşsun Elinde kocaman bir şeyler var Benim elimdekiyle ne işin var senin? Git işinle uğraş! Kendi hâline bak sen! Ben Kirli bir esvap içinde Tertemiz bir yürek saklamanın sırrını; Hiçbir şeye değişmem. Temiz yüzlü değilim ama Yüz karası da değilim!...
  3. Yayla....

Yayla....

En güzel ve en yeşil yayla resimleri isteyenlere benden 6 tane güzel yayla resimleri ve yanında koyununu otlatıp sırtında çalı çırpı olan bir kadın da cabası :D:D
  4. izmirin meleği

izmirin meleği

merhaba melekler:)ben sayfaya yeni katıldım.annelerle karşılıklı güzel paylaşımlar için geldim.

Sayfayı Paylaş