jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

offffffffff kızlar ağlıyacam şimdi yaaaa hiç kilo veremedim üstelik yeni kullanmaya başladığım bir ilaç vücutta su tutuyomuş şiştim patlıyacam valla uyuşuklukda yapıyo iki gündür spor yapamıyorum ben ne yapıcam bana bi akıl verin sürekli uyuyorum ben bu işi başaramıyacam heralde kızlar çok üzgünüm :(

canım benim durrr ya hemen pes etmek yok
daha yolun başındayız ne demek başaramıyacağım falan ben inanıyorum azmedip hepimiz başarıcaz...
ilaç konusunda talihsizlik yaşaman kötü olmuş ama her hafta kilo verilecek diye birşeyde yok
belkide haftaya daha fazla verirsin sakın pes etme...
ayrıca bu kadar (uyuşukluk derecesinde ) şikayetin varsa lütfen doktoruna danış bitanem..
kiloyu geçtim sürekli kalkamamn uyku hali hiç normal değil belki keser ilacı ya da farklı düşük dozlu bişey verir...
kendini salma lütfen ve dr a gitmeyi ihmal etme canım...
öptüm seni kocamannn...kendine iyi bakk....

23694.jpg

Durmak yokk canlarım benimm.. devamm devamm.. pes etmeyelimm..
:)
Sizleri sefiom...
İyi hafta sonları canımcım...

desteğiniz için teşekkürler canlarım inşallah başaracağım bu gün daha iyiyim kullandığım ilacın etkileri bir süre sonra geçecekmiş o zaman dahada iyi olacağım ben bu ilacı şiddetli baş ağrım için kullanıyorum yan etkileride normalmiş 15 gün sonra tekrar doz ayarlaması yapıcaz zamanla iyileşeceğim .fazla kilom yok benim aslında ama eşimin ailesindekiler çok zayıflar onların yanında çok acayip görünüyorum eşimde şikayetçi bölgesel kilolarım var inşallah vericem destek için tekrar teşekkürler sizi çok seviyorum canlarım....

kıslarrr 2 gündür hiç giremiyorum nete eğitimler falan yoğundum biraz bide doktora gittim pek güzel şeyler söylemedi bana neyse bakalım anlatırım yarın kilo bildirimlerinizi yapabilirsiniz bana :) öpüyorum hepinizi :)

Gülcümm geçmiş olsun fıstığımmm
ben bu hafta kaç kilo verdim ya da verdim mi hiç bilmiorum henüz tartılamadım :(
ve benannemlerde tartılıyodum onlarda yazlıktalar :(((
ama hafta içi bi gün iş çıkışı oraya gidip tartıyı alıp getirecem eve
ozaman sölerim tatlım şimdilik sen vermedi olarak bil bu hafta beni değişiklik olursa eğer sölerim kuzummm
mucx....

Selam arkadaşlar....
Ben bu hafta sadece 200gram verdim.... :( ama olsunnn bu ay çok kaçamakkk yaptım....
homidi gırtlakk güsel mamalarıı götürdümm ama buhaftaa daaahaa azimli olcammm.. jelibon yaaa nirdesiinnnn sen gittinnn azmimde gitttiiiiii.......

:f040:yupis:eco::dp178::dancing::dp8::clapping::dp193:ipatla:aikido::pasi::dance:ohyandan:dans::26::raila::yahoo::kapiş:

aaaaa gülten aaaaaa :D:D:D hiç yakıştıramadım bu ne kendini salmışlık yaaa azmi gitmişmiş kilolardan kurtulunca sen görünücen fıstık gibi jelli ne bilim ben yada başkası değil senin azmini o güzel günleri düşünmek arttıracak :) hade bakalım eyyy gülten titre ve kendine gel :) yaz cici bici kıyafetler bizi bekliyor :):)

Geri