jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

cahatlak çım önce diete başlama kilonu sonra ideal kilonu ve şu anki kilonu yaz boyunu yaz canım pazartesi listeye alıcaz seni her pazartesi kilo bildirimimiz var ben veya güll yapacak liste düzenlemesini bence çok sağlıksız yapıyorsun dietini ve eminimki verdiklerini dieti bıraktığında geri alacaksın. canım yanlış anlama sadece d,etle olmuyor ve bu lahana dieti falan senin bedenine şok etkisi yapıyor. ben cesaret edip yapamadım çünkü kilonun geri dönüşümü aynı hızda geri olacak konu açtım hızlı kilo vermenin sonuçları die mutlaka oku canım. yavaş yavaş vermeyi düşün ki kilon daha kalıcı olarak verirsin. acelemiz yok 3 ay vaktimiz var canım. lütfen bildirimini yap şekerim buraya :D hadi bakalım kolay gelsin

selam boyum 1 55 kilom 73 durmadan kilo alip verioyrum tuturamadim bir turlu dnegelyi bir onerinirz varsa bekliyorum umarim benide araniza alirsiniz selamalr

gull cüm ben yapamazsam pazartesi bu arkadaşımızı da alalım ve chatlağı alacağız bu biidirimi yaparsa

antiope
boy:1.55
şu anki kilo:73
son kilo:73
ideal kilo:60
toplam vereceği kilo 13

antiope yazmışın canım neden veremicen ben 74 ten 67 ye indim olur istersen iş sende bitiyor. insanlar azimle kanseri yeniyor böyle düşün şükürki tek derdin kilon olsun yavaş yavaş ver sorun değil 3 ayımız var. kilo vermeyene ceza yok şekerim :hhh: sağlık sorunun yoksa başarıcaksın emin ol kişilsel dietini çıkar aç kalma sporunu yap bak nasıl veriyosun kilo. zaten bu kiloları hareketsizlikten ve çok yemekten aldık tam aksini yaparsak demekki kilo verceğiz canım .

kızlar bir exel tablosu oluşturdum bütün verilerinizi orda topluyorum chatlak senide bekliyoruz :)) jelliye katılıyorum chatlak o yaptığın diyetler sağlıklı ve kalıcı değil aman canım dikkatli ol ...

kızlar bir exel tablosu oluşturdum bütün verilerinizi orda topluyorum chatlak senide bekliyoruz :)) jelliye katılıyorum chatlak o yaptığın diyetler sağlıklı ve kalıcı değil aman canım dikkatli ol ...

canım bende exel yok pc ye format attırdım gitti malesef iyi olur exelde olursa bu bilgiler peki sen yap canım. ben exelde yapamadığım için bu şekil yaptım listeyi. ama o konuyu ancak ben düzeltebilirim neyse pazartesi olsunda bakarız bi olmazsa yöneticilerden yardım isteriz. değişimi için.

canım sorun değilki, değişime falan gerek olduğunu sanmıyorum. ben sadece sen bi süre foruma giremeyebilirim dedinya sana yardımcı olmak için yaptım.

tamam şekerim o zaman yle kalsın şimdilik kızlar kilo bildirimlerini o zaman burdayım ben şimdi benim profilime ister özel ister açık olarak yazın ben bugün yada yarın ama yarın muhakkak listeyi düzenleyeceğim. benim kilom aynı regl olduğum için 67 de takıldım.aslında diet yapmadım bu hafta ara verdim bedenim için. ama 7 kilodan sonra :D siz sakın bırakmayın bu pazartesi bende sıkı sıkı sarılıyorum koşu bantımı bi tamr etseler

Geri