jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

günaydın fıstıklarrrr hepinize güzel bir gün diliyorum :))))

selamm fıstıklarr hepinizee hayırlıı akşamlarrrrrrr:):):)

Afiyet olsun cnm :) kaçamaklardan bişey olmaz sanırsam... Ben bu hafta düzenli spor yapamadım hem hava koşullarından hemde tembelliğimden.. Fakat uzun zamandır görüşmediğim arkadaşımla karşılaştım ve nerdeysee tanıyamayacaktım çünkü en son gördüğümde 80kilolarında tombiş yanaklı bir fıstıktıı.. oysaa şimdiii amamiyaa şaşırdımm.. manken gibim olmuşş.. (maşallah) diyim nazarım felan değer... Tabi hemen ne nasıl ne zman bu hale geldiğini merak lı gözlerle sordum.. oda benim kadar heycanlı bir şekilde anlatmaya başladı...
adını bilem anarkennn tiskindiğim elma sirkesiiiiyleee başladı söze... anamm anammm dedim durrr.. ama durmadı ve anlattıı.. elma sirkesi içmiş sabahları aç karnına yarım küçük çay bardagı kadar ama hemen ardından 2 bardak dolusu ılık su ( miğdeye zarar vermemesi içinmiş) ve ardından evde 10 dakika egzersizz... 1 saat snt normal kahvaltıı gunde 45 dakka ister tempolıu ister yavass yürüyüşş.. öğlen yemeğii vee akşamada meyveee.. tek formulun duzenli sirkee içmesi ve yuruyuş oldugunu soledii.. yeme alışkanlıgını değiştirmeside sadece 15 gününü almış.. başlarda felan başı cok agrımıs ama ortaalama 15 gün sonraa düzelmiş... yaa çok imrendimmm.... resmenn 38 bedenden küçük olmşş... off yaaa bende tekrar sıkı yönetime dönem ama sirkeyi içebileceğimi sanmıyorumm.. ööö :(

Selam Arkadaşlar,
Ben 26 yaşında 1.78 boyundayım az önce tartıldım 68 kg çıktım.
60 Kilo olmak istiyorum.Bugün Yürüyüşe başladım.
siz nasıl bir diyet uyguluyorsunuz.Yardımlarınızı bekliyorum......

seduş hoşgeldin aramıza :)) eğer diyet konusunda kararlıysan senide listemize ekleyelim :) biran önce değil sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermeye çalışıyoruz.

seduşcum öncelikle hoşgeldin canım...
buarada boyuna oranla kilon çok iyi bence ama yinede 60 olucam diosan listeye ekleyelim ve gülcüğümün de dediği gibi yavaş yavaş kilo vermeye başla sende canım..
yavaş ama kalıcı :D

Geri