gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Jewel - Perfectly Clear (2008)

Konu, 'Yabancı Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Jewel - Perfectly Clear (2008)

Play List

01. Stronger Woman 4:02

02. I Do 4:04

03. Love Is A Garden 3:48

04. Rosey & Mick 3:36

05. Anyone But You 3:55

06. Thump, Thump 3:57

07. Two Become One 3:44

08. Till It Feels Like Cheating 4:00

09. Everything Reminds Me Of You 3:15

10. Loved By You (Cowboy Waltz) 3:28

11. Perfectly Clear 3:28

Jewel - Perfectly Clear (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. .2008...

.2008...

Usuldendir, yeni bir yıla girileceği zaman dönüp geçmişe, yaşanmışa şöyle bir yan gözle bakılır ve ruha ilmekler atan hemen her şey yeniden anımsanır. Ben de herkes gibi barış, kardeşlik ve huzurlu bir yaşam dileyerek girmiştim iki bin sekize. Bezirgân başı çalmadan kapıyı, varlığımızı yokluğumuza saklar, çantasına koyardık… Açma kapıyı bezirgân başı, bu yılda da çantan boş gez, sana ait...
  2. Clear Channel’ın satışı tehlikede

Clear Channel’ın satışı tehlikede

CLEAR Channel’ın televizyon birimini 1.2 milyar dolara özel yatırım fonu Providence Equity Partners’a satışı tehlikeye girdi. Anlaşmayı finanse edecek üç bankadan biri olan Wachovia geri adım atarken, Goldman Sachs ve UBS finansmanı gerçekleştireceğini duyurdu. İki banka Providence’a yüksek faizle daha az borçlanmasını öneriyor. İşlerin ve ekonominin kötüleştiğine işaret eden Providence fiyatı...
  3. Kenzo 2008

Kenzo 2008

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Opera 2008

Opera 2008

habanera notaları carmen habanera notaları carmen operasının sözleri operası sözleri Klasik müzik dünyasının en ünlü opera starları ve tüm zamanların en sevilen eserleri bu albümde bir araya geldi. 2 Cd’den oluşan Opera 2008’de toplam 40 eser yer alıyor. Luciano Pavarotti, Cecilia Bartoli, Placido Domingo, Angela Gheorghiu, Rolando Villazon, Renée Fleming, Roberto Alagna ve Maria...
  5. 2008 gafları

2008 gafları

2008 YILINA DAMGA VURAN GAFLAR AYSUN KAYACI, BÜLENT ERSOY VE DEMET AKALIN'DAN GELDİ. 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında gaf üzerine gaf yapan Aysun Kayacı'nın 2008 yılına damga vuran gaflarından biri, 'Babasız çocuğa piç derim!' cümlesi oldu. Kayacı bu olaydan sonra da yine aynı programda 'Dağdaki çoban ile benim oyum bir değil' diyerek yine büyük bir gafa imza attı. Bülent Ersoy’un...

Sayfayı Paylaş