gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kablosuz Ağ Özelliği Aç Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve Kablosuz Ağ Özelliği Açma konusunda bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, işte sizler için Kablosuz Ağ Özelliği Açma bilgileri arkadaşlarım.

Açılan Kablosuz ağ bağlantıları özellikleri penceresinde Genel sekmesi altında Internet İletişim Kuralları (TCP/IP) yi seçin Özellikler düğmesine basın.
    Burada Otomatik olarak bir IP adresi al kısmının seçili olduğundan emin olun. Tamam düğmesine basarak bir önceki pencereye dönün ve Kablosuz Ağlar sekmesine gelin. Burada Yeğlenen ağlar yazısının altındaki penceredeki eğer varsa) bütün diğer kalbosuz ağları seçin ve Kaldır düğmesini kullanarak kaldırın. Daha sonra sağ alt köşedeki Gelişmiş düğmesine basın. Açılan pencerede “Sadece bilgisayardan bilgisayara ağlar” yazısının yanındaki kutuyu işaretleyin. Tercih edilmeyen ağlara otomatik olarak bağlan” yazısının yanındaki kutu boş olmalıdır. Kapat düğmesine basarak önceki pencereye geri dönün.

Kablosuz Ağ Özelliği Nasıl Açılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır

Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda "Kablosuz ağ Engelleme nasıl yapılır?" diyen misafirlerimiz için ve sizlerinde bilgi edinmesi için de Kablosuz ağ şifresi nasıl alınır öğreniyoruz arkadaşlarım. Bilgisayar üzerinde Şifreleme kurmak için temel adımlar şunlardır Wireless Router. 1. Router'ın kurulum...
  2. Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır

Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ? Arkadaşlar hepinize selam bu konuda bilgili kişilere soruyorum Kablosuz Ağ Nasıl Bağlanır ?
  3. Kablosuz Ağ Özelliği Açma

Kablosuz Ağ Özelliği Açma

Kablosuz Ağ Özelliği Açma - Selam arkadaşlar Kablosuz Ağ Özelliği nasıl açılıyor lütfen bu konuda bilginiz varsa yazın
  4. Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır?

Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır? Arkadaşlar bana Kablosuz ağ güvenliği nasıl sağlanır konusunda yardımcı olun ve bilgi verin.
  5. Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Wireless (kablosuz ağ) Nasıl Kurulur

Kablosuz Ağ Nasıl Kurulur Wireless Nasıl Kurulur Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kablosuz ağ nasıl kurulur diye bizden yardım isteyen misafirlerimizi düşündük ve sizlerinde bilgi edinmesini istedik ve kablosuz ağ kurulumu hakkında bilgiler sunmak istedik. Kablosuz ağ kurmak için yapmanız gerekenler şunlardır: İlk olarak sırasıyla Başlat > Denetim Masası > Ağ...

Sayfayı Paylaş