gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

KaÇ YÜzÜn Var Hayat

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]

2. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: KaÇ YÜzÜn Var Hayat

3. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Hayatın o kadar çok yüzü varkii,
    İnsanlar sadece görmek istedikleri yüzünü biliyor hayatın....hayat işte bu resimdekiler.........

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Halimize herzaman sükretmeyi bilmeliyiz, elimizdeki olanlarin degerini bilmeliyiz... Hergünümüze Allhimiza sükretmeliyiz...

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

bunlar görünen yanları birde görünmeyen acı tarafları var :(
    paylaşımın için tşkler

6. ekim.mike

ekim.mike Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hayat okadar acılarla dolu ki güzellikleri yaşadığımızda yada başımız sıkıldığında diğer kötülükleri düşünüp şükretmesini bilmeliyiz :(:(:(paylaşım için teşekkürler

7. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    unutmadan paylasim icinde tsk ederim canim

8. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bazen hayatın bize bakan bütün güzel yüzlerine rağmen birşeylerden şikayet edip duruyoruz. Halimize şükretmek gerekirken hem de... Ellerine sağlık, insana şükretmeyi hatırlatan bir konu olmuş gerçekten...

9. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tamda benim hayattan şikayet ettiğim anda çıktı resimler ya şükretmiyorum şikayet ediyorum yazıklar olsun bana

KaÇ YÜzÜn Var Hayat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayatın farklı yüzleri....

hayatın farklı yüzleri....

Küçükken kurduğum hayaller neden gelmiyor artık! Ah bir martı gibi olabilseydim! Çayını çöpten çıkaranlar! Hayatları ağlayanlar! Her yerde ana olabilmek! Onun bacakları yuvarlak! Yoksul çocukların hayatını renklendiren şey! O’nun elinden daha büyük birisi tutuyor! Yoksa Nasıl Hayatta Kalırdı? Paran yoksa merhamet bari ver! Uzatılan Taslar! DAHA...
  2. Hayatin Daha Görmediğimiz Kaç Yüzü Var Hiç Düşündünüzmü?

Hayatin Daha Görmediğimiz Kaç Yüzü Var Hiç Düşündünüzmü?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hayatın gerçek yüzü

Hayatın gerçek yüzü

Hayatı aradım. Onca koşturmanın arasında bir yerlerden çıksın karşıma diye. Beni anlasın, yaralarımı sarsın ve kuytularımı aydınlatsın diye. Vakit geçti ama sonunda geldi hayat eteğindeki çakıl taşları ile. Hayat yaralı geldi bana acı içinde Bir fırtınadan düşmüştü kucağıma kız kulesinden. Hayatın gözlerine baktım. Acılarını gördüm ve sormaya bile korktum. Acılarının derinliği korkutmuştu...
  4. Hayatınızda kaç kadın tanıdınız?

Hayatınızda kaç kadın tanıdınız?

HAYATINIZDA KAÇ KADIN TANIDINIZ? Hayatınız boyunca kaç kadını tanıdınız? Ya da soruyu şöyle soralım, kaç kadını GERÇEKten tanıdınız? Bir kadına bakarken aklınızdan geçenler neler? Her kadın kendi içinde bir yaşamdır.. Yaşamın iniş çıkışları onların da içindedir.. Eğer bir kadına baktığınızda aklınızdan göğüsleri, bacakları ya da kalçaları geçiyorsa asla bir kadını tanıyamayacaksınız...
  5. hayatın iç yüzü

hayatın iç yüzü

hayat ya bazen mutlu olursun.... bazen hüzün geçer içimizden.. sen anlamadan ne oldugunu bakarsın değişir herşey. hayat dedim ya hayat bazılarına lüküs yaşam verir bazılarına sürünmeyi...yinede mutlu olur insan oglu yaşamayı sever bazıları küser hayata bazıları dört elle sarılır yaşama.bazıları yalnız kalır o küçücük evlerinde cam köşlerinde beklerler. bazıları hızlı yaşar bazıları tadını...

Sayfayı Paylaş