gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Kadın- Erkek doktor ayırımınız varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Doktor seçimi Kadın doğum

Selam kızlar,
    Doktorunuzu seçerken kadın olmasına özen gösterdiniz mi?
    Ben açıkçası kendimi kadın doktorda daha rahat hissederim diye bayan seçtim
    Ama bir çok arkadaşım erkek doktorların daha başarılı olduğunu dile getiriyorlar
    siz ne düşünüyorsunuz?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

vALLAHİ NE YALAN SÖYLEYİM EŞİM BİRAZ HATTA BİRAZ ÖTESİ KISKANÇTIR BAYARN DOKTORLARLA NE BİLİM BAYAN OLARAK BİR TÜRLÜ ANLAŞAMIYORUM YA :s bENDE ALANINDA UZMAN BİR ERKEK DOKTARA GİDİM DEDİM EŞİM KIYAMETİ KOPARTTI. nEYSE YAKIN KANKASInın da karısı erkek doktor deyince bizimki yumuşadı biraz sonra gittik erkek doktora bayada beğendi adamı nihayetinde bu durum sağlıkla ilgili bişi. Ama yinede kıskanç ara ara oflayıp pufluyor. Bende doktordan memnunum diye allattan muayene ediyor vs demiyorum :) Napim bebişim daha önemli :D:D

Kadın- Erkek doktor ayırımınız varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın Doktoru Bir Kadın

Yılın Doktoru Bir Kadın

Sultanbeyli’nin Sağlık Grup Başkanlığı'nda bulaşıcı hastalıklar hekimi olan Dr. Zeynep Yılmaz, 0-1 yaş grubunda kendileri için koyulan 6 bin 192 çocuk aşılama sayısını, 6 bin 500'ün üzerine çıkartmayı başardı. Sağlık Bakanlığı aşı kampanyalarında kapı kapı dolaşıp çocukları aşılayan Dr. Zeynep Yılmaz’ı, İstanbul'da yılın doktoru seçti. İstanbul’un en çok göç alan bölgelerinden biri olan...
  2. Kadın=erkek

Kadın=erkek

KADIN=ERKEK Biz KADINLARI hiç sevmedik!... Saçlarını sevdik hele birde sarışınsa daha çok sevdik... Ağızlarını sevdik hele birde şehvetli ve dolgun ise daha çok sevdik... Göğüslerini sevdik... Bacaklarını sevdik hele birde sütun gibiyse bayıldık... Kalçalarını sevdik... Gerçekten güzel vücutlu ve "çıtırsa" daha çok sevdik... Yolda,arabada,televizyonda,internette onlara hep...
  3. Her Başarılı Erkeğin Arkasında Bir kadın Varmıdır?

Her Başarılı Erkeğin Arkasında Bir kadın Varmıdır?

kadın kadın erkek ve erkek Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın var derler sizler bu görüşe ne kadar katılıyorsunuz? Erkekler başarılarını acaba kadınlara mı borçlu?Onu bunu bilmem ama benimde çevremde eşlerini yönlendiren birçok kadın bulunmakta elbette ki bunlar bazen olumlu yönlendirme olduğu kadar olumsuz da olabiliyor. Bir önceki jenerasyon ile bizden sonrakiler arasında, kadın...
  4. Kadının Erkek Doktora Muayene Olması Harammı?

Kadının Erkek Doktora Muayene Olması Harammı?

Aslında erkek doktorlar erkek hastalara, kadın doktorlar da kadın hastalara bakmalılar. En huzur verici durum bundadır. Lâkin, bir yerde kadın doktor bulunmuyorsa, hanım hastaların artık erkek doktorlara muayene olmalarında dinî bir mahzur olmaz. Zira bu, zaruretten meydana gelen mecburiyettir. Normal hâllerde hükmünü icra eden mahremiyet hâli, zaruret hâllerinde hükmünü icra etmez, doktorlara...
  5. Bayan doktor varken erkek doktora görünmek günahmıdır?

Bayan doktor varken erkek doktora görünmek günahmıdır?

Sual: Doktora günah olmaz diyorlar, doğru mu? CEVAP (Doktora günah olmaz) demek çok yanlıştır. Bir doktor, bir kadını muayene ederken ihtiyaçtan fazla yer açarsa, 5 dakikada muayene etmesi mümkün iken, daha fazla uzatırsa günah olur. Mecbur kalmadıkça, zaruret olmadıkça, kadın, erkek doktora muayene olmamalı, kadın doktora gitmelidir. Kadın doktor bulunmazsa ve hastalık tehlikeli veya çok...

Sayfayı Paylaş