gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Doktorundan memnun kalmayıp değiştirmek isteyen varmı?

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

doktor muayanne kadın doğum
    Selam kızlar,
    bence doktor secımı cok onemlı
    herseyı sorabılmesin ve doktor herseyı onemseeli
    sızde varmı rahatsızlıklar degıstırmeyı dusunuyormusunuz?

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Vallahi bende üç kere doktor değiştirenlerdenim. Genelde doktor değiştirmem ama ne bilim bu erkek doktor pek hoşuma gitmediği için değiştirdim. Yine yeni bir erkek doktora gittim hamilelik sürecimde, kısmet ise 5 ay sonra doğumum var.
    Ben arkadaşlarıma sorarak bulmuştum. Şunu bilir şunu söylerim sorularımdan sıkılmayacak öyle gözlük altından değilde yüzüme bakarak konuşacak beni rahatlatacak doktor gerek. Yoksa hepsinin yaptığı aynı şey değil mi ?

Kimin yanında kendimi iyi hissedersem onun yanına gidiyorum. Sağolsun Adnan bey. :)

birtutamanne bunu beğendi.
Doktorundan memnun kalmayıp değiştirmek isteyen varmı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nick'ini Değiştirmek İsteyen Üyelerimiz

Nick'ini Değiştirmek İsteyen Üyelerimiz

esra isimli nickler Sevgili Melekler, Zaman zaman üyelerimizden nick'lerini değiştirmemiz konusunda istekler geliyor. Biz adminler de her an online olmayabiliyoruz ya da işlerle meşgul olabiliyoruz. Sohbet alanından bizi bulmaya çalışmak yerine buradan isteklerinizi bildirebilirsiniz. Lütfen değiştirilmesini istediğiniz nick'i tam olmasını istediğiniz şekilde, büyük-küçük harflere dikkat...
  2. hareketli resim isteyen varmı

hareketli resim isteyen varmı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. saç rengini değiştirmek isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler

saç rengini değiştirmek isteyenlerin dikkat etmesi gerekenler

rüyada saç rengi online saç rengi değiştirme rüyada rengini değiştirmek renginin değişmesi değiştirmek Saç rengini değiştirmeyi düşünenler aşağıdaki önerilere dikkat.. Ten renginizi ortaya çıkarmak için saçlarınızı gerçek renginin iki ton açığı ya da koyusuna boyayın. * Saçlarınızda ciddi renk değişimleri düşünüyorsanız çekinmeyin ancak beğenmeme riskine karşı bu tür...
  4. Bateri Çalmak İsteyen Varmı:)

Bateri Çalmak İsteyen Varmı:)

rüyada bateri çalmak rüyada bateri görmek Bateri çalmak isteyenler...Daha ne duruyorsunuz. tıkla

Sayfayı Paylaş