Kadınlardan Ucuza geçindirecek tavsiyeler nasıl ekonomi yapılır ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Kadınlardan Ucuza geçindirecek tavsiyeler nasıl ekonomi yapılır ?

Kadınlar evde nasıl ekonomi yapıyorsunuz ? Kadınlar nasıl ekonomi yapmalı ?

Selam arkadaşlarım malum dünyada yer alan kovid kaynaklı üretimdeki darlıklarla her ülkenin enflasyonu yavaştan artıyor ABD bile son yüz yılın en fazla enflasyonu ile uğraşıyor. Yakınlarda Fed faiz artışı kararı vererek doları USA ye çekecek ve iyiden iyice her şey ota saracak. Henüz tam kış gelmedi diyebilirim. Tüm ekonomistlere baktığımda para ile ilgili daralma ve faizlerde acayip bir artış var. Ülkemizde tam tersi e ekonomistler ya ondan ellam :D:D

Şimdi mevzu para değil diyemiyorum tabi ki para. Sizler evlerinizde geçim yapabiliyor musunuz neyi ne kadar azalttınız ya da ekonomiyi nasıl yapmaya başladınız. Nereleri hangi mağazaları nasıl takip ediyorsunuz. Bana bir ev hanımı olarak tavsiyeleriniz var mı ? Evde ekonomi nasıl yapılır ?
evde ekonomi nasıl yapılır.jpg

EV İÇİN EKONOMİYİ ŞÖYLE YAPIYORUM

Özellikle Migros gibi mağazalar a101 ve bunun türevleri mağazaların tamamının internet sitelerin takip ediyorum. Özellikle ikincide yüzde elli yüzde yetmiş gibi indirimleri takip te ediyorum. Sizler ne yapıyorsunuz ? Çarşı pazar ve ev alışverişi için bana verebileceğiniz bilmediğim tavsiyeler var mı ? Bu arada ikinci el için DOLAP uygulamasını kullanıyor musunuz bunun hakkında ne düşünüyorsunuz kızlar.

Geri