Kadınlardan Ucuza geçindirecek tavsiyeler nasıl ekonomi yapılır ?

Vallahi daha bize fatura gelmedi ama 100 gelene 220-250 arası geliyor elektrik faturası ne olacak bilemiyorum bağırıyorum çocuklara kızıyorum anlatıyorum diyorum ki kapatın gereksiz her şeyi diye de nası olacak bu halimiz bilemiyoruz.

Vallah kızlar eskiden çamaşır makinasına bir ölçek koyuyordum şimdi çeyrek katıyorum evde 3 kişiyiz küçük çocuk yok markete gidince detarjan reyonunda çok gezerdim yok parkeler için yok bilmem yüzey temizleyici ayrı wc için ayrı şimdi bir küp aspirin aldım kulanıyorum ;)

Vallah kızlar eskiden çamaşır makinasına bir ölçek koyuyordum şimdi çeyrek katıyorum evde 3 kişiyiz küçük çocuk yok markete gidince detarjan reyonunda çok gezerdim yok parkeler için yok bilmem yüzey temizleyici ayrı wc için ayrı şimdi bir küp aspirin aldım kulanıyorum ;)
Birkaç kalıp sabunum vardı duruyordu onlarla siliyorum yerleri zaten pandemi olunca uzmanlar da söyledi :)

Peki şeyi de merak ediyorum bu ekmek kuyruğu ile ilgili ne düşünüyorsunuz giden var mı ? Henüz o kıvamda değiliz ama olursa onuda yapacaz 6 kişiyiz evde :) Şu hallere bak yaw

Peki şeyi de merak ediyorum bu ekmek kuyruğu ile ilgili ne düşünüyorsunuz giden var mı ? Henüz o kıvamda değiliz ama olursa onuda yapacaz 6 kişiyiz evde :) Şu hallere bak yaw
Ben ülkemin durumunu gördükçe kahroluyorum. Yurtdışında emekli olanlar ülke ülke gezerken bizim emeklilerimiz ikinci işte çalışmak zorunda kalıyorlar. Ekmek kuyruğunda yada 1 lira daha ucuza alabilmek için dükkan geziyorlar yoklukla büyümüş ve yoklukla ölecek olmaları çok acı haberleri izleyemiyorum pskilojim kaldırmıyor

Geri