gebe
  1. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Kahve telvesi ile cilt bakım maskesi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Ciltmaskesi tarafından paylaşıldı.

Yakın zamanda birkaç sitede denk geldiğimden ve uyguladığımda güzel sonuç verdiğinden bu yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.

kahve maskesi.jpg

Ilk olarak haftasonu denedim bu cilt maskesinin uygulaması ve hazırlanması gerçekten çok kolay olup, uygulamadan 10 dakika sonra cildinizin yumuşacık ve arınmış olduğunu hissedeceksiniz.

Kahve telvesi maskesi :
    Türk kahvesi keyfinizden sonra fincanın dibinde kalan telveyi 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım çay kaşığı tarçınla karıştırıp yüzünüze maske şeklinde uyguluyorsunuz. Maskeyi uyguladıktan sonra 25-30 dakika civarında cildinizde tutup daha sonrasında ılık su ile duruluyorsunuz.

Hazırlanması ve uygulanması bu kadar basit, durulama işleminden 5 dakika sonra cildinize dokunduğunuzda farkı hissedeceksiniz.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba link içeren resminizi düzenledim.Sitemizde başka siteye ait linkli resim,konu içine link yerleştirmek yasaktır.Keyifli paylaşımlar..

3. çiğdemvural

çiğdemvural Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Harika bir şeey. Sanırım başka bi başlık altında önceden de yazmıştım. :) Cildi çok güzel nemlendiriyor, yumuşacık yapıyor. Uygulaması da çok basit hem. Oh daha nolsun :)

4. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Bilmiyordum kusura bakmayın, bende bir siteden okuduğumdan ekleme ihtiyacı duydum.

5. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bu maske siyah noktalari yok eden cinsten mi?

6. Ciltmaskesi

Ciltmaskesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Siyah noktaları yok etmiyor, cildi ferahlatıyor ve yumuşatıyor.

Kahve telvesi ile cilt bakım maskesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kabak Maskesi İle Canlı Ciltler

Kabak Maskesi İle Canlı Ciltler

kabak çeşitleri bal kabağı maskesi balkabağı maskesi kabak resmi Melişler sizler için yeni ve faydalı bir maske tarfi öğrendim.Cildinin matlığından şikayetçi melişlerimiz,cildinizin canlılık kazanması için kabak maskesi uygulayın. Bir tane kabağı soymadan pişirdikten sonra soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra iyice ezip içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı katarak karıştırın. Bu karışımı...
  2. Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Doğal cilt bakımı üzüm maskesi

Kızlar kışa cildimizi hazırlayalım üzümün bol olduğu şu mevsimde cildi temizleyip canlandırın bir maske üzüm maskesi ...Uygulama şekli çok basit.. Taze üzüm ezilir veya sıkılır ve 20 dk kadar etkileşim için bekletilir.Temiz suyla ve ya gül suyu ile yıkanır.Bu maske kan dolaşımını hızlandırır ve cildi canlandırır.Ayrıca cildi canlandırır ve parlaklık verir.
  3. Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

Yağlı Ciltler İçin Bakım Maskesi

yağlı ciltler için maske yağlı ciltlere maske Cildiniz yağlı ve parlaksa bu gündelik hayatınızda sizi bir hayli rahatsız edebilir melekler. Sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapacağınız bakım hayli önemlidir. Bu yazımızda yağlı ciltlere özel uygulanabilecek bir yüz maskesinden bahsetmek istiyoruz sizlere :) Yağlı ciltler için yüz maskesi Marul ince kıyılıp, bez içinde sıkarak suyu...
  4. Cilt bakımı için Bezelye Maskesi

Cilt bakımı için Bezelye Maskesi

bezelye maskesi cilt cilt için bezelye maskesi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cildinize parlaklık verecek ve canlı bir cilde sahip olmanız için yeterli gelecek, bezelye maskesi tarifi sunuyoruz sizlere... Bezelye Maskesi İki su bardağı taze bezelye,ezildikten sonra üzüm pekmezi ile karıştırılır.Yumurta akı ve yarım fincan ayçiçek yağı ilave edilir.Bir miktar un konularak maske...
  5. Nane maskesi ile cilt bakımı nasıl yapılır?

Nane maskesi ile cilt bakımı nasıl yapılır?

nane maskesi nedir,nane maskesi nasıl yapılır,nane maskesi nelere iyi gelir,nane maskesiyle cilt bakım önerileri hakkında bilgiler Serinletici ve canlandırıcıdır, yorgun cildi kendine getirir ve rahatlatıp serinletir. Karma ciltlerle yorgun ciltlere uygun bir maskedir. Büyükçe bir tutam naneyi bir cezvede demleyip soğumaya bırakın. Sonra 1 çorba kaşığı demlenmiş naneyi 2 kahve kaşığı...

Sayfayı Paylaş