gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Kalem ağlar mı hiç

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ağlamaklı halde kağıda gözyaşlarını boşalttı bir mendil misali… kağıt bomboş temiz ve umut dolu yarınlarda güzel sözlerin taşınacağı bir heybe olmanın hayaliyle meşgulken ağır bir aşk acısı yüklü sözcüklerin
    altında kalakalmıştı. kalem’in gözyaşlarını, içinde hissederek acısını
    paylaşmaya başlamışken yazmaya başladığım aşkın acısına mağlup olarak hayatına bir
    çöptenikesinde buruşturulmuş bir atık madde gibi devam etmesi elbette elinde değildi.
    Ama Aşktı bu. Dokunduğu heryeri yakıp yıkmaya mecburdu sanki, ne zaman aşk girse hayatıma
    acı da onunla birlikte gelir hayatımı zindan ederdi. Ben yine aşığım ama yalnız aşkla olmak
    istiyorum, aşka adamak istiyorm kendimi. Acı olmadan sadece ben ve aşk…
    Belki de ilacı zamandı bu acının, artık zamanda yoktu hayatımda yılların ard arda geçmesi
    beni tarifi imkansız bir felakete sürüklüyordu, ilaç olmadan iyileşmenin imkanı yoktu elbet.
    zaman herşeyin ilacıydı bunuda biliyordum ama bir gün aşırı dozdan komaya girmek beni korkutuyordu…

2. zabitan

zabitan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Kalem ağlar mı hiç
    Çok güzelmiş..

Kalem ağlar mı hiç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

Melekler de ağlar mı? Ağlar(mış)...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. beni hiç aldattın mı?

beni hiç aldattın mı?

Ünlü diş hekimi Sam ve eşi 50. evlilik yıldönümlerini kutluyorlardı. Sam birden eşine bir soru sordu : -"Sevgilim, bu elli yıl içinde beni hiç aldattın mı?" -"O da nerden çıktı?" diye sinirlendi eşi, cevabı öğrenmek istemezsin herhalde" dedi. -"İsterim" dedi Sam. "Lütfen anlat." Madem öğrenmek istiyorsun, evet, seni üç kez aldattım diye...
  3. Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç??

Bunları Yaptın mı Hiç?? Hiç bir kelebeğin uçuşunu gözlerinle takip ettin mi? Ya da bir tırtılın olanca zayıflığına karşın yaşayabilmek için verdiği çabayı izledin mi? .Milyonlarca karıncanın muhteşem bir uyum içinde yuvaları için çalışmasını görüp hayrete düştün mü? .Yağmur damlalarının yere düştüğü an çıkardığı sesi dinleyip kendini eşsiz bir bestenin notaları arasında dolaşırken buldun...
  4. kalem etek modelleri var mı

kalem etek modelleri var mı

Kızlar 2012 model kalem etek modelleri var mı bayan sitenizde aradım ama bulamadım. varsa paylaşır mısınız lütfn.
  5. Hiç Görücüye Çıktınız mı?

Hiç Görücüye Çıktınız mı?

Sevgili melekler, eskiden evlilikler büyük çoğunlukla görücü usulü yapılıyormuş. Ama şimdilerde umumiyetle herkes evlenecekleri kişiyi kendileri seçiyor, arkadaşlık dönemi geçiriyorlar. Ama yine de görücü usulü evlenen de var. Benim sorum şu, isteyerek ya da istemeyerek olsun hiç görücüye çıktınız mı? Nasıl oldu, neler hissettiniz?

Sayfayı Paylaş