gebe
  1. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Kalem Deyip Geçmesek Iyi Olacak Galiba!!!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında DarkAngeL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kalem Deyip Geçmesek Iyi Olacak Galiba!!!
    çok değişik olmuş kim bilir ne kadar uğraşmışlardır bununla
    emeğine sağlık

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kalem Deyip Geçmesek Iyi Olacak Galiba!!!

egzotıııkkk..emegıne saglık

Kalem Deyip Geçmesek Iyi Olacak Galiba!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyninizi Iyi Programlayin!

Beyninizi Iyi Programlayin!

Beyninizi İyi Programlayın İnsan beyni biyolojik bir bilgisayardır. Zeka ve hafızası güçlü insanlarla sıradan insanlar arasında zihinsel bilgisayarlarında çok az fark vardır. Ancak başarılı insanlar beyin bilgisayarlarını kullanmayı iyi bilmektedirler. Yaşadığımız olaylar, heyecanlarımız beynimize protein olarak şifrelenir. 2-3 gün sonra aynı olayları heyecanları ile birlikte...
  2. Iyi geceler Hayat....

Iyi geceler Hayat....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Galiba

Galiba

Uzun zamandır görüşmüyorduk.aradım. Mutsuzluktan kalınlaşmış bir sesle açtı telefonu. Her zamanki hali, her zamanki sesidir diye düşündüm. Geç kalkmıştır, gece çok gülmüşlerdir falan ... " bir kayboluyosunuz ortalıktan, bir daha bulabilene aşk olsun!" dedim. Güldü yine şen şakrak. " hadi bu akşam gelin, susamlı simit yaparım, gevrek, mozaik pasta yaparım , sonr apatatesli börek...
  4. Iyi tatiller

Iyi tatiller

Melekler Mekanı ailesi olarak tüm öğretmen ve öğrencilere sağlıklı ve mutlu tatiller dileriz....
  5. Iyi Insan'in özellikleri

Iyi Insan'in özellikleri

özellik, insan, iyi ve kötü, örnek, nasihat, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Nasıl bir insan olduğunuzu (olmanız gerektiğini) bilmek istiyorsanız mutlaka okuyun! 1. İYİ bir insan kesinlikle “Ben iyiyim” demez, iyi olduğunu iddia etmez. 2. Ben iyiyim diyen bir kimse, bu sözüyle iyi olmadığını ortaya koymuş olur. 3. “Benim çok hatalarım, noksanlarım, kusurlarım,...

Sayfayı Paylaş