Kan Pıhtılaşması Sebeiyle Düşük Yapanların Topiği

Arkadaşlar kan pıhtılaşması tespit edildiyse mutlaka pıhtılaşmanın cinsine ve derecesine göre tedavi uygulayın Buda muhtemelen göbekten yapılan kan sulandırıcılarla oluyor ben clexane iğne kullanmıştım gerçi 8.haftada Bebeğin kalbi durdu ama iğneyi yaptıktan sonra bunun kan pıhtılaşmasıyla bir ilgisi kalmıyor kısmet değilmiş diyelim bu arada bir arkadaş hamileyim ve bu testi yapmam için geç dedi hayır tam tersi ben hamileliğe başladığım haftalarda kan tahlili ile baktırdım be öyle tespit edildi Allah hepimizin yardımcısı olsun sevgiler

Kesinlikle hamileyken de yaptırabilirsiniz genetik testi kan vererek benimde iki düşüğüm var ve çocuğum yok bendede kan pıhtılaşması var ve çocuğum olmuyor tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum çok zor gerçekten bu tur olaylar dünyası başına yıkılıyor insanın Allah herkese her isteyene sağlıklı kolay geçen bir hamilelik ve sonucunda sağlıklı sıhhatli bir topu gibi evlatlar nasip etsin inşaallah

Evet kesinlikle hamileyken de yaptırabilirsiniz genetik testi kan vererek

benimde malesef 2 dudugum oldı ılkı 9 haftalık ıkııncıcı 4 aylıktı:(5 ay once genetık test sonucum mthrt c 677 heterizgot cıktı 2 aydır caraspırın kulanıyorum tekrar gebelık dusunuyorum bı yandanda cok korkuyorum aynı seylerı yasamaktan cok zor gunler gecırdım bebegımı kaybedelı 5 ay oldu ama hala yuregım yanıyor rabbım o zamanları hıcbır anneye anne adayınada yasatmasın bakalım ınsalah gebe kalırsam ıgne tedavısıne baslıcakmısız beklıyorz suan rabbım kımsenın kucagını boş koymasın saglıklı evlatlar nasıp etsın

benimde malesef 2 dudugum oldı ılkı 9 haftalık ıkııncıcı 4 aylıktı:(5 ay once genetık test sonucum mthrt c 677 heterizgot cıktı 2 aydır caraspırın kulanıyorum tekrar gebelık dusunuyorum bı yandanda cok korkuyorum aynı seylerı yasamaktan cok zor gunler gecırdım bebegımı kaybedelı 5 ay oldu ama hala yuregım yanıyor rabbım o zamanları hıcbır anneye anne adayınada yasatmasın bakalım ınsalah gebe kalırsam ıgne tedavısıne baslıcakmısız beklıyorz suan rabbım kımsenın kucagını boş koymasın saglıklı evlatlar nasıp etsın

Allah sabır versin.Umarım aynı olumsuzluğu tekrar yaşamazsınız. En kısa zaman da mutlu haberlerinizi almayı diliyorum..

Arkadaslar benimde 2 düşüğüm oldu ve kan pıhtılaşmasından şüpheleniliyor yeni kürtaj oldum testleri yaptırıcam. Sizden bilgi almak istiyorum istanbulda hangi doktora gittiniz hangi hastanede testi yaptırdınız? Nasıl bi süreç yaşadınız bilgi verebilir misiniz?

Kesinlikle hamileyken de yaptırabilirsiniz genetik testi kan vererek benimde iki düşüğüm var ve çocuğum yok bendede kan pıhtılaşması var ve çocuğum olmuyor tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum çok zor gerçekten bu tur olaylar dünyası başına yıkılıyor insanın Allah herkese her isteyene sağlıklı kolay geçen bir hamilelik ve sonucunda sağlıklı sıhhatli bir topu gibi evlatlar nasip etsin inşaallah

Benimde iki düşüğüm var kan pıhtılaşmasından şüpheleniliyor. Testleri yaptırıcam fakat nerede nasıl yapmam gerektiğini bilmiyrm bana bilgi verebilir misiniz. Hangi doktora gittiniz nasıl bi süreç yaşadınız hamgi hastanede testi yaptırdınız falan . İstanbulda yaşıyorm ben

Benimde iki düşüğüm var kan pıhtılaşmasından şüpheleniliyor. Testleri yaptırıcam fakat nerede nasıl yapmam gerektiğini bilmiyrm bana bilgi verebilir misiniz. Hangi doktora gittiniz nasıl bi süreç yaşadınız hamgi hastanede testi yaptırdınız falan . İstanbulda yaşıyorm ben

Merhaba seren hanım.Yapmanız gereken tek şey alanında uzman bir hekime görünmek. Hekim size hangi testleri yapacağınızı ,bu aşamada göreceğiniz tedavi hakkın da en sağlıklı bilgiyi vererek yönlendirecektir.Umarım hayırlı haberlerinizi en kısa sürede alırız, sevgiler..

Merhaba seren hanim. Benim de 2 düsügum oldu. Kan pıhtilaşma testimi semiha şakir -süleymaniye doğum evinde yaptirdim. Genetik testlerimizi de hasekide mavi Lab'ta yaptirdim. Sonuclar 15-20 gunde cikti.

Merhaba seren hanim. Benim de 2 düsügum oldu. Kan pıhtilaşma testimi semiha şakir -süleymaniye doğum evinde yaptirdim. Genetik testlerimizi de hasekide mavi Lab'ta yaptirdim. Sonuclar 15-20 gunde cikti.

Çok tşk ederim . Testlerimi yaptırdım sonçlar çıktı malesef bende de kan oıhtılaşması sorunu varmış :( ne yapacagımı bilemiyrm :((( hamile kalınca gel ilaçlara başlıcaz dedi . Hamilelik öncesi bişe yapmaya gerek yok mu yani? Mthr heterogot çıktı bende . 4 faktörüm heterozigot çıktı . Bazı yorumları okuyorm hamile kalamayanlar var, iğne vuruldugu halde yine düşük yapanlar var , hamilelikten önce de ilaç kullananlar var kafam çok bunalık ya ..

Geri