gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ?

Konu, 'Çöplük' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

evet kızlar yurdu etkisi altına alan kar yağışı bir çok zorluklar getirse bile benim gözümde çok güzel :D:D her yer gelin gibi süslenmiş kar topu oynamak, kaymak, kardan adam yapmak, karda yürümek bile çok eğlenceli kimi zamada zorlu :D:D

Şimdi bu başlık altında kar maceralarımızı anlatmaya ne dersiniz :D:D
    ilk ben başlamak istiyorum :D:D

Dün kayınvalidemleri memlekete yolcu ettik dönüyorduk otobüs yukarı çıkamayacağını söyleyerek bizi mahallemize çok uzak bir yerde bıraktı bizde eşime yürüyerek gitmeye karar verdik ama her yer buz pisti gibi otobüsten indik arka arkaya insanlarla gidiyoruz eşime dikkat et düşmeyelim çok gülerim derken arkadan patda dana ve oyss diye bir ses:abo: geriye bir döndüm totosunun üzerine düşen bir kadın hahahahahahahaahahahahahahahaha ben gülme krizlerine girdimm eve gidene kadar güldüm Allahtan ben düşmedim ben düşsem gene gülerdim heralde hahahaha

Kar Maceralarımız Anlatmaya Ne Dersiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne oLur AnLatma Bana Hayatı..!

Ne oLur AnLatma Bana Hayatı..!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Burcu Kara/Elveda derken

Burcu Kara/Elveda derken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ona aşkını  e-kart ile anlatmaya ne dersin ?

Ona aşkını e-kart ile anlatmaya ne dersin ?

Sevgilinize,eşinize ,nişanlınıza ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınıza, içinizden geçen duyguları,sevginizi anlatacak bambaşka e-kartlar. Uzakta olmasalar bile sevgililer gününde onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Herkes sevildiğini duymatan hoşlanır... 14 şubat sevgililer gününe kadar da yeni kartlar hazırlamaya devam ediyorum. Beni izlemeye devam edin :) Devamını görmek isterseniz...
  4. Kedim Bana Ne Anlatmaya Çalışıyor

Kedim Bana Ne Anlatmaya Çalışıyor

kedilerin sürtünmesi kedinin kuyruk sallaması kedilerin kuyruk sallaması kedilerde sallama kedim dışarı çıkmak istiyor Kedişlerimiz de insanlar gibi konuşurlar ama onları anlamak için onların dilini öğrenmek lazım :)İşte sizlere kediciklerinizi anlayabilmeniz için ipuçları... Konuşma İpuçları: Hırıldama, gırıldama, mırıldama kedilerin gündelik olarak kullandıkları ifadelerdir....

Sayfayı Paylaş