gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Başı Al Valalı Küçücük Gelin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Başı al valalı küçücük gelin Seherde açılan güle dönmüşsün Başına takmışsın altın çelengi
    Turnadan alınan tele dönmüşsün

Yüce dağ başında sığınlar gezer
    Derindir gölleri bahriler yüzer
    Dilin şeker olmuş şerbetler ezer
    Altun tas içinde bala dönmüşsün

Sarı çiçek sarvan kurmuş oturur
    Türlü çiçeklere haber yetirir
    Cennet'aladan da koku getirir
    Ilgıt ılgıt eser yele dönmüşsün

Karacaoğlan der ki içtim bulandım
    İçip içip aşkın meyinden kandım
    Dünyalar başıma yıkıldı sandım
    Derdini söylemez kula dönmüşsün

Karacaoğlan - Başı Al Valalı Küçücük Gelin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan

Karacaoğlan

Vara vara vardım ol kara taşa Hasret ettin beni kavim kardaşa Sebep ne gözden akan kanlı yaşa Bir ayrılık bir yoksulluk bir ölüm Karac'oğlan der ki kondum göçülmez Acıdır ecel şerbeti içilmez Üç derdim var birbirinden seçilmez Bir...
  2. Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Karacaoğlan - Bugün Yardan Haber Geldi

Bugün yardan haber geldi Bir bir yandan bir bir yandan Eğildim bir buse aldım Bir bir yandan bir bir yandan Güzel olanı severler Yanağından gül dererler Kulakta mengüş küpeler Bir bir yandan bir bir yandan Baş koydum yarin dizine Uykular girmez gözüme Ağ ellerin sür yüzüme Bir bir yandan bir bir yandan Şekerden şerbet ezerler İnce tülbentten süzerler Dört yanım almış güzeller Bir bir yandan...
  3. Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Karacaoğlan - Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ala Gözlerini Sevdiğim Dilber Sevgini Sevdamdan Ayıramıyorum Gündüz Hayalimde, Gece Düşümde Bana Bir Hal Oldu Bilemiyorum Yaylanın Hası Da Şu Nazlı Pınar Aynası Olanlar Yolları Dener Duramaz Dillerim, Nazlımı Arar Dilim Tutup Da Duramıyorum Nerde Güzel Görsem Artıyor Gamım Genç Yaşımda Sağır Oldu Kulağım Her Gün Önümüzden Geçer Yolağım Şimdi Nerd'olduğum Bilemiyorum Karac'oglan Da Gördüğün...
  4. Yalın - Küçücüğüm

Yalın - Küçücüğüm

Hiç özlemediğim kadar özlüyorum bu aralar seni Niye bilmiyorum ama ben sadece senle mutluyum Ah şu gönül gözünden görmek dedikleri var ya Seni her halinle seviyorum Beraber uyansak,bütün gün sarılsak Bana yetmez,o ana dünyaları değişmem Küçücüğüm her şeyim Ne olur çok uzaklara gitme Gidersen öleceğim Karanlığa döneceğim ooo oooo
  5. Küçücüğüm

Küçücüğüm

Küçücüğüm Bir gece yarısı başladı herşey Bir anda söndü bütün şehrin ışıkları Bütün Sesler Sustu Yüreğimde şimşekler çaktı delice Delice sesler geldi yüreğimden Gözlerim gözlerinde kaldı Kımıldayamaz oldum Dondum durdum sustum Sadece seni izledim KÜÇÜĞÜM... Sadece seni, Bütün gece alamadım gözlerimi gözlerinden Susturamadım yüregimi Delice atan kalbimi durduramadım...

Sayfayı Paylaş