gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Deli gönül gezer gezer gelirsin Arı gibi her çiçekten alırsın Nerde güzel görsen orda kalırsın
    Ben senin derdini çekemem gönül

Santur mu istersin saz mı istersin
    Ördek mi istersin kaz mı istersin
    Tomurcuk memeli kız mı istersin

Çıkıp yücelere bakmak istersin
    Coşkun sular gibi akmak istersin
    Her güzelle yatıp kalkmak istersin

Karacaoğlan der ki okuyam yazam
    Keleş değilim ki kervanlar bozam
    Giyinem kuşanam bir hoşça gezem

Karacaoğlan - Deli Gönül Gezer Gezer Gelirsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Söylenir Gezersin

Zara - Söylenir Gezersin

Söylenir gezersin de Yaban ellerde diyar ellerde Bağdat diyarına da Vardın mı durnam vardın mı durnam Medine şehrinde fadime anayı Efendim naslı sunayı Makamı boylarıda Gördün mü durnam gördün mü durnam Medet dergahında da gülüm var Yar yar efendim Gülüm var yar yar O dergaha da yüzlerin Sürdün mü durnam sürdün mü durnam Tılsım erenleri dost elinden Kırkların narına durdun mu durnam Ah yar...
  2. Burcu Esmersoy sevdiği için dünyayı gezermiş

Burcu Esmersoy sevdiği için dünyayı gezermiş

Benim için napardın sokaktamı yaaatardın :D:D esmersoy kardeşimiz dünyanın öbür ucuna gidiyor arkadaşlarım, peki siz sevdiğiniz için ne yapardınız :) İTALYAN EŞİNDEN OLAYLI BİR ŞEKİLDE BOŞANAN BURCU ESMERSOY, BİR TV PROGRAMINDA 'SEVDİĞİM ERKEK İÇİN DÜNYANIN ÖBÜR UCUNA GİDERİM' DEDİ. PROGRAMIN DİĞER KONUĞU İSE VATAN ŞAŞMAZ'DI. 'Askerlerin dolaplarında Aysun Kayacı fotoğrafları var'...
  3. Anti Uyur gezer Oyunu

Anti Uyur gezer Oyunu

Uyurgezelerle dolu bölümleri z ve x tuşlarını kullanarak yok edin yön tuşları ile de ilerleyin.:)Hoş bir oyun deneyin.... Anti Uyur gezer oyunu, oyun,mega man,beceri oyunu oyna * * * * * :amigo:
  4. Gezer Bayan Ev Terliği Modelleri

Gezer Bayan Ev Terliği Modelleri

Gezer Bayan Ev Terliği Modelleri de ekleyin sitenizde lütfen yazlık olursa sevinirim.
  5. Gezer 2012 Çocuk Ayakkabı Modelleri

Gezer 2012 Çocuk Ayakkabı Modelleri

Çocuklarımızı da unutmadım tabi onlarada uygun ayakkabılar burada cıvıl cıvıl haydi anne babalar çocuklarımızı sevindirelim :D:D i

Sayfayı Paylaş