gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karbonhidrat Nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar acaba Karbonhidrat Nedir bu konuda bilginizi rica ediyorum

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Karbonhidrat Nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonhidrat Rejimi

Karbonhidrat Rejimi

karbonhidrat rejimi 1. GÜN Sabah : şekersiz çay, beyaz peynir, salatalık, domates, ince dilim ekmek Öğle : 2 yemek kaşığı pirinçli ıspanak yemeği, 1 kase yağsız domates çorbası Akşam : 3 adet zeytinyağlı enginar , 3 yemek kaşığı haşlanmış pirinç 2. GÜN Sabah : 1 bardak greyfurt suyu, 1 dilim kepek ekmeği Öğle : 1 kase yağsız et suyu çorbası, yoğurtlu karnıbahar, salata Akşam : 200 gr. tavuk...
  2. Karbonhidrat Rejimi-2

Karbonhidrat Rejimi-2

yoğurt rejimi tost rejimi karışık tost kaç kalori 1 karışık kaç kalori Hedef: 7 günde ortalama 2 kilo. Günlük kalori: 1300 Kcal Yiyerek kilo verebileceğiniz bu rejimde karbonhidrat alımı sınırlı tutuluyor. Şekerden ve yağdan kaçınacağınız bir rejim. 7 gün uygulanabilir. 1. GÜN Sabah : 1/2 bardak greyfurt suyu, çay, kahve (şekersiz), 1 tost, 20 gr tereyağı. Öğle : 1 porsiyon et suyu, 1...
  3. Karbonhidrat çeşitleri hangileridir ?

Karbonhidrat çeşitleri hangileridir ?

Karbonhidrat çeşitleri ve bunların hangileri olduğunu lütfen bana yazar mısınız teşekkürler.
  4. Karbonhidratlar Hangi Besinlerde Bulunur

Karbonhidratlar Hangi Besinlerde Bulunur

hanımlar Karbonhidratlar Hangi Besinlerde Bulunur bilginizi rica ediyorum
  5. Karbonhidrat içeren besinler nelerdir

Karbonhidrat içeren besinler nelerdir

Karbonhidrat bulunan besinler Karbonhidrat içeren besinler nelerdir Az önce karbonhidrat nedir diye yazımızda öğrenmiştik Melek'lerim. şimdi ise karbonhidrat içeren besinler neler yani hangi besinlerde karbonhidrat varmış, öğreniyoruz :) Ekmek, makarna, simit, mısır unu, mısır gevreği, yulaf ezmesi, hamur işleri, beyaz pirinç, bulgur, mercimek, patates, fasulye, nohut, elma, kayısı,...

Sayfayı Paylaş